fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конфлікт довкола Сумського НВО: особисте зобов’язання замість застави

13/ 07/ 2021
  Адвокати VB PARTNERS успішно захистили інтереси керівника одного з найбільших машинобудівних комплексів Європи. Ми вже писали про початок цієї гучної справи, нагадаємо ключові факти: Підприємство відстояло своє право на власність та здійснило продаж обєкта нерухомості за ринковою вартістю. Не дивлячись на законність, підтверджену актами Міністерства юстиції, правоохоронці висунули звинувачення щодо начебто незаконного відчуження майна. У якості запобіжного заходу сторона обвинувачення вимагали (анти-)рекордну для Сумської області заставу у розмірі 20,1 млн грн. Не зважаючи на недостатність доказів та відсутність будь-яких ризиків, судом першої інстанції було обрано запобіжний захід. 23 червня наші адвокати оскаржили рішення першої інстанції у Сумському апеляційному суді. Суд погодився з доводами сторони захисту щодо відсутності будь-яких ризиків та непомірного розміру застави для Клієнта. Обрано найбільш м’який запобіжний захід – особисте зобов’язання без будь-яких обмежень у пересуванні територією країни. Проєкт здійснюється під керівництвом адвокатів Дениса Бугая та Сергія Бойка. *Сумське машинобудівне НВО ім. М. В. Фрунзе - один із найбільших в Україні та Європі машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, розташований у місті Суми.

Адвокати VB PARTNERS успішно захистили інтереси керівника одного з найбільших машинобудівних комплексів Європи.

Ми вже писали про початок цієї гучної справи, нагадаємо ключові факти:

Підприємство відстояло своє право на власність та здійснило продаж об’єкта нерухомості за ринковою вартістю.

Не дивлячись на законність, підтверджену актами Міністерства юстиції, правоохоронці висунули звинувачення щодо начебто незаконного відчуження майна.

У якості запобіжного заходу сторона обвинувачення вимагали (анти-)рекордну для Сумської області заставу у розмірі 20,1 млн грн.

Не зважаючи на недостатність доказів та відсутність будь-яких ризиків, судом першої інстанції було обрано запобіжний захід.

23 червня наші адвокати оскаржили рішення першої інстанції у Сумському апеляційному суді.

Суд погодився з доводами сторони захисту щодо відсутності будь-яких ризиків та непомірного розміру застави для Клієнта.

Обрано найбільш м’який запобіжний захід – особисте зобов’язання без будь-яких обмежень у пересуванні територією країни.

Проєкт здійснюється під керівництвом адвокатів Дениса Бугая та Сергія Бойка.

*Сумське машинобудівне НВО ім. М. В. Фрунзе – один із найбільших в Україні та Європі машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, розташований у місті Суми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: