fbpx

Комунікаційне агентство ‘PR advice’

14/ 02/ 2020
  Ніщо не існує реально, поки це не покажуть по телевізору! Агентство PR advice надає послуги в сфері медіакомунікацій на ринку вже 10 років. Ми реалізували безліч всеукраїнських і міжнародних проектів у сфері економіки, бізнесу, культури, шоу-бізнесу, культурної дипломатії, туризму. Ми популяризуємо бренди, вибудовуємо імідж, коригуємо репутацію і вирішуємо кризові задачі. Немає сфери, в якій ми не змогли б виконати комунікаційну задачу. Наш багаторічний практичний досвід дозволяє нам однаково добре вибудовувати імідж бізнесменам і організовувати модні покази, реалізовувати бізнес-проекти і популяризувати морські курорти. Наші клієнти - політики, громадські діячі, бізнесмени, медики, артисти, дизайнери, великі компанії і асоціації. Ми допомагаємо їм донести свої меседжі до цільової аудиторії, досягти публічності та сформувати бажану репутацію в очах стейкхолдерів.   За 10 років за нашими матеріалами вийшло 19.150 публікацій в друкованих та онлайн ЗМІ, 1335 теле- і радіосюжетів, ми провели 206 прес-конференцій та реалізували 116 проектів. Наша база налічує більше 2000 контактів, включаючи особисті телефони та електронні адреси головних редакторів і журналістів. Окремий contact-list по регіональним ЗМІ всіх областей України, а також зарубіжних засобів масової інформації. Піарники - це ті, хто повідомляє громадськості громадську думку. З нами про вас будуть говорити про вас будуть говорити багато про вас будуть говорити добре Ми впевнені, що Unlimited Ukraine дасть нам новий поштовх у розвитку бізнесу, познайомить з новими партнерами та друзями й відкриє нові перспективи!

Ніщо не існує реально, поки це не покажуть по телевізору!

Агентство ‘PR advice’ надає послуги в сфері медіакомунікацій на ринку вже 10 років. Ми реалізували безліч всеукраїнських і міжнародних проектів у сфері економіки, бізнесу, культури, шоу-бізнесу, культурної дипломатії, туризму. Ми популяризуємо бренди, вибудовуємо імідж, коригуємо репутацію і вирішуємо кризові задачі.

Немає сфери, в якій ми не змогли б виконати комунікаційну задачу. Наш багаторічний практичний досвід дозволяє нам однаково добре вибудовувати імідж бізнесменам і організовувати модні покази, реалізовувати бізнес-проекти і популяризувати морські курорти.

Наші клієнти – політики, громадські діячі, бізнесмени, медики, артисти, дизайнери, великі компанії і асоціації. Ми допомагаємо їм донести свої меседжі до цільової аудиторії, досягти публічності та сформувати бажану репутацію в очах стейкхолдерів.

01/

 

За 10 років за нашими матеріалами вийшло 19.150 публікацій в друкованих та онлайн ЗМІ, 1335 теле- і радіосюжетів, ми провели 206 прес-конференцій та реалізували 116 проектів.

Наша база налічує більше 2000 контактів, включаючи особисті телефони та електронні адреси головних редакторів і журналістів. Окремий contact-list по регіональним ЗМІ всіх областей України, а також зарубіжних засобів масової інформації.

Піарники – це ті, хто повідомляє громадськості громадську думку.

З нами

  • про вас будуть говорити
  • про вас будуть говорити багато
  • про вас будуть говорити добре

Ми впевнені, що Unlimited Ukraine дасть нам новий поштовх у розвитку бізнесу, познайомить з новими партнерами та друзями й відкриє нові перспективи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: