fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія TEUS отримала статус критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період

10/ 05/ 2024
  TEUS — компанія, яка відзначається не унікальними комплексними логістичними рішеннями та вмінням адаптуватися до викликів нестабільного часу, а ще великою соціальною відповідальністю. Саме тому вона зробила ряд важливих кроків для того, аби отримати статус критично важливого для економіки підприємства в особливий період.  Процедура не є простою,  потрібно ретельно підготуватися аби обґрунтувати доцільність присвоєння такого статусу. Отримання статусу про те, що підприємство є критично важливим для економіки – це усвідомлення усієї своєї відповідальності та довіри з боку органів влади. Законодавство визначає цілий ряд критеріїв, яким має відповідати критично важливе підприємство. Команда TEUS переконана та завжди акцентує на тому, що логістика – кров економіки. А особливо це стосується воєнного часу, коли від налагодженості у логістичній галузі залежить функціонування багатьох інших сфер.


TEUS — компанія, яка відзначається не унікальними комплексними логістичними рішеннями та вмінням адаптуватися до викликів нестабільного часу, а ще великою соціальною відповідальністю. Саме тому вона зробила ряд важливих кроків для того, аби отримати статус критично важливого для економіки підприємства в особливий період. 

Процедура не є простою,  потрібно ретельно підготуватися аби обґрунтувати доцільність присвоєння такого статусу. Отримання статусу про те, що підприємство є критично важливим для економіки – це усвідомлення усієї своєї відповідальності та довіри з боку органів влади.

Законодавство визначає цілий ряд критеріїв, яким має відповідати критично важливе підприємство. Команда TEUS переконана та завжди акцентує на тому, що логістика – кров економіки. А особливо це стосується воєнного часу, коли від налагодженості у логістичній галузі залежить функціонування багатьох інших сфер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: