fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія TEUS отримала статус індивідуального члена FIATA

18/ 03/ 2024
  Компанія TEUS отримала статус індивідуального члена International Federation of Freight Forwarders Associations - FIATA. Це чергова важлива сходинка у розвитку компанії, адже це почесно – бути частиною асоціації міжнародного рівня, котра об’єднує найкращих представників транспортно-експедиторської галузі. Оскільки FIATA є топовою всесвітньою неурядовою транспортною організацією, вступу до неї прагне чимало компаній. Це не просто ознака приналежності до спільноти, а й свідчення про те, що ми поділяємо її цінності та маємо спільне бачення стандартів якості послуг. TEUS завжди працює з метою того, щоб клієнтські підприємства отримували відповідь на свої запити у вигляді комплексних логістичних послуг, які є корисними та сприяють розвитку бізнесу. * Міжнародна федерація експедиторських асоціацій (FIATA) – неурядова організація, яка об’єднує національні експедиторські асоціації та функціонує ще з 1926 року. FIATA представлена сьогодні приблизно сорока тисячами експедиторськими та логістичними компаніями, що працюють у 150 країнах світу.

Компанія TEUS отримала статус індивідуального члена International Federation of Freight Forwarders Associations – FIATA. Це чергова важлива сходинка у розвитку компанії, адже це почесно – бути частиною асоціації міжнародного рівня, котра об’єднує найкращих представників транспортно-експедиторської галузі.

Оскільки FIATA є топовою всесвітньою неурядовою транспортною організацією, вступу до неї прагне чимало компаній. Це не просто ознака приналежності до спільноти, а й свідчення про те, що ми поділяємо її цінності та маємо спільне бачення стандартів якості послуг. TEUS завжди працює з метою того, щоб клієнтські підприємства отримували відповідь на свої запити у вигляді комплексних логістичних послуг, які є корисними та сприяють розвитку бізнесу.

* Міжнародна федерація експедиторських асоціацій (FIATA) – неурядова організація, яка об’єднує національні експедиторські асоціації та функціонує ще з 1926 року. FIATA представлена сьогодні приблизно сорока тисячами експедиторськими та логістичними компаніями, що працюють у 150 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: