fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія N-iX виходить на IT-ринок Румунії для зміцнення ролі на європейському ринку

27/ 05/ 2024
  Компанія N-iX, визнаний лідер у сфері розробки програмного забезпечення та ІТ-аутсорсингу, розширює свою діяльність на ринок Румунії. Це розширення є стратегічним кроком для N-iX, що підкреслює прагнення компанії до зростання на одному з найбільш динамічних технологічних ринків Європи. Дан Букуреану, директор N-iX Romania, зазначив, що Румунія відома динамізмом свого ІТ-ринку та вражаючим потенціалом технічних талантів. Відкривши офіс у Бухаресті, компанія прагне тісніше співпрацювати з місцевими фахівцями та надавати інноваційні рішення своїм глобальним клієнтам. N-iX в Румунії буде функціонувати як технологічний хаб, де місцева експертиза у сфері програмного забезпечення та новітніх технологій поєднуватиметься з гнучкими та адаптивними методами роботи компанії. Такий підхід дозволить N-iX пропонувати індивідуальні послуги, швидко та ефективно реагуючи на складні вимоги клієнтів. Компанія приділяє особливу увагу організаційній культурі та добробуту працівників. У N-iX важливі гнучкість та баланс між роботою й особистим життям, тож ми прагнемо створити робоче середовище, яке приваблює та підтримує талановитих людей у їхньому розвитку. N-iX планує найняти понад 100 ІТ-спеціалістів протягом наступних двох років. Ми прагнемо інвестувати в розвиток наших працівників та допомагати зростати ІТ-сектору в Румунії. Ознайомитися з вакансіями N-iX можна на сайті компанії. Про N-iX N-iX — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Вона допомагає бізнесам по всьому світу розширювати свої технічні можливості та створювати успішні програмні продукти. У компанії працює понад 2,200 професіоналів з більш ніж 20-річним досвідом. N-iX пропонує рішення у сфері програмної інженерії, хмарних технологій, аналітики даних, вбудованого програмного забезпечення, Інтернету речей, машинного навчання та інших технологій. Вони працюють у різних галузях, таких як фінанси, виробництво, телекомунікації, логістика та роздрібна торгівля.

Компанія N-iX, визнаний лідер у сфері розробки програмного забезпечення та ІТ-аутсорсингу, розширює свою діяльність на ринок Румунії. Це розширення є стратегічним кроком для N-iX, що підкреслює прагнення компанії до зростання на одному з найбільш динамічних технологічних ринків Європи.

Дан Букуреану, директор N-iX Romania, зазначив, що Румунія відома динамізмом свого ІТ-ринку та вражаючим потенціалом технічних талантів. Відкривши офіс у Бухаресті, компанія прагне тісніше співпрацювати з місцевими фахівцями та надавати інноваційні рішення своїм глобальним клієнтам.

N-iX в Румунії буде функціонувати як технологічний хаб, де місцева експертиза у сфері програмного забезпечення та новітніх технологій поєднуватиметься з гнучкими та адаптивними методами роботи компанії. Такий підхід дозволить N-iX пропонувати індивідуальні послуги, швидко та ефективно реагуючи на складні вимоги клієнтів.

Компанія приділяє особливу увагу організаційній культурі та добробуту працівників. У N-iX важливі гнучкість та баланс між роботою й особистим життям, тож ми прагнемо створити робоче середовище, яке приваблює та підтримує талановитих людей у їхньому розвитку.

N-iX планує найняти понад 100 ІТ-спеціалістів протягом наступних двох років. Ми прагнемо інвестувати в розвиток наших працівників та допомагати зростати ІТ-сектору в Румунії.

Ознайомитися з вакансіями N-iX можна на сайті компанії.

Про N-iX

N-iX — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Вона допомагає бізнесам по всьому світу розширювати свої технічні можливості та створювати успішні програмні продукти. У компанії працює понад 2,200 професіоналів з більш ніж 20-річним досвідом. N-iX пропонує рішення у сфері програмної інженерії, хмарних технологій, аналітики даних, вбудованого програмного забезпечення, Інтернету речей, машинного навчання та інших технологій. Вони працюють у різних галузях, таких як фінанси, виробництво, телекомунікації, логістика та роздрібна торгівля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: