fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Interlegal виступила юридичним партнером Gulf Streamer Team

11/ 03/ 2019
  Компанія Interlegal виступила юридичним партнером Gulf Streamer Team для участі легендарної яхти Gulf Streamer в гонці одинаків через Атлантичний Океан Route du Rhum 2022. Route du Rhum (або «ромова» гонка) - це трансатлантична гонка одинаків між Сан Мало на атлантичному узбережжі материкової Франції (Saint Malo, Brittany) і Пуенте Пітре на Гваделупі (Pointe-a-Pietre, Guadeloupe), заморській територї Франції в Карибському морі. Маршрут гонки - 3542 морських миль. Змагання проходить кожні 4 роки. Перше змагання відбулося в 1978 році. У парусній регаті 2018 року взяли участь 125 яхтсменів: як професіоналів, так і любителів. Раніше в гонці жодного разу не брав участь шкіпер з України. Тримаран «Гольфстрім» або Gulf Streamer, 60 футів в довжину, був побудований в 1974 році в США за проектом Діка Невіка. Більше про яхту можна прочитати на сайті http://www.gulfstreamer.info. Довідка Міжнародна юридична служба Interlegal - спеціалізована фірма, що з 1995 року практикує в сферах транспорту, морських перевезень та Міжнародної торгівлі. З 2004 року компанія відкрила практику яхтингу та надає повний комплекс юридичних і консалтингових послуг у цій сфері. Interlegal надає послуги клієнтам за допомогою власних офісів в країнах Чорного моря (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

Компанія Interlegal виступила юридичним партнером Gulf Streamer Team для участі легендарної яхти Gulf Streamer в гонці одинаків через Атлантичний Океан Route du Rhum 2022.

Route du Rhum (або «ромова» гонка) – це трансатлантична гонка одинаків між Сан Мало на атлантичному узбережжі материкової Франції (Saint Malo, Brittany) і Пуенте Пітре на Гваделупі (Pointe-a-Pietre, Guadeloupe), заморській територї Франції в Карибському морі. Маршрут гонки – 3542 морських миль. Змагання проходить кожні 4 роки. Перше змагання відбулося в 1978 році.

У парусній регаті 2018 року взяли участь 125 яхтсменів: як професіоналів, так і любителів. Раніше в гонці жодного разу не брав участь шкіпер з України.

Тримаран «Гольфстрім» або Gulf Streamer, 60 футів в довжину, був побудований в 1974 році в США за проектом Діка Невіка. Більше про яхту можна прочитати на сайті http://www.gulfstreamer.info.

Довідка

Міжнародна юридична служба Interlegal – спеціалізована фірма, що з 1995 року практикує в сферах транспорту, морських перевезень та Міжнародної торгівлі. З 2004 року компанія відкрила практику яхтингу та надає повний комплекс юридичних і консалтингових послуг у цій сфері.

Interlegal надає послуги клієнтам за допомогою власних офісів в країнах Чорного моря (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: