fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Interlegal посіла 7 місце в ренкінгу найбільших юридичних фірм від Kyiv Post

29/ 03/ 2019
  Міжнародна юридична служба Interlegal посіла 7 місце в ренкінгу найбільших юридичних фірм, підготовленому шановним українським діловим виданням Kyiv Post. Ренкінг охоплює як універсальні юридичні фірми, так й бутикові та нішеві компанії. Серед базових факторів, які визначають місце фірми в ренкінгу: прозорість, міжнародність, корпоративна соціальна відповідальність фірми, соціальний баланс доступність інформації та загальна стабільність компанії. «Найбільш високий бал компанія Interlegal набрала за критерієм міжнародності, та дуже цінно для нас. Наша постійна робота з розвитку фірми приносить результати. 6 офісів на Чорному Морі, 29 асоційованих офісів по всьому світу – це не просто дає нашій компанії глобальний погляд на бізнес в сегменті транспорту, шилінгу та міжнародної торгівлі, але й допомагає швидше й точніше реагувати на запити клієнтів», - прокоментував результати ренкінгу партнер фірми Артур Ніцевич. Interlegal дякує редакцію Kyiv Post за високу оцінку нашої роботи з захисту інтересів клієнтів фірми. Довідка: Міжнародна юридична служба Interlegal - спеціалізована компанія, що з 1995 року практикує в сферах Transport, Shipping and International Trade. Interlegal вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського/ Азовського (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія), і Каспійського басейну (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

Міжнародна юридична служба Interlegal посіла 7 місце в ренкінгу найбільших юридичних фірм, підготовленому шановним українським діловим виданням Kyiv Post.

Ренкінг охоплює як універсальні юридичні фірми, так й бутикові та нішеві компанії.

Серед базових факторів, які визначають місце фірми в ренкінгу: прозорість, міжнародність, корпоративна соціальна відповідальність фірми, соціальний баланс доступність інформації та загальна стабільність компанії.

«Найбільш високий бал компанія Interlegal набрала за критерієм міжнародності, та дуже цінно для нас. Наша постійна робота з розвитку фірми приносить результати. 6 офісів на Чорному Морі, 29 асоційованих офісів по всьому світу – це не просто дає нашій компанії глобальний погляд на бізнес в сегменті транспорту, шилінгу та міжнародної торгівлі, але й допомагає швидше й точніше реагувати на запити клієнтів», – прокоментував результати ренкінгу партнер фірми Артур Ніцевич.

Interlegal дякує редакцію Kyiv Post за високу оцінку нашої роботи з захисту інтересів клієнтів фірми.

Довідка:

Міжнародна юридична служба Interlegal – спеціалізована компанія, що з 1995 року практикує в сферах Transport, Shipping and International Trade.

Interlegal вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського/ Азовського (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія), і Каспійського басейну (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: