fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія G. R. Agro уклала понад 100 договорів з поклажодавцями за програмою “Безкоштовного зберігання”

22/ 07/ 2021
  Компанія G. R. Agro ввела з 1 липня 2021 пільговий період зберігання зернових та олійних культур на своїх елеваторах. З початку сезону понад 100 підприємств Дніпропетровської та Запорізької області стали учасниками програми Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників. Заготовлені на елеваторах партії поклажодавців обємом від 6 тонн до 5000 тонн ранніх зернових та гороху. Для підтримки сільгоспвиробників плату за зберігання зерна не нараховуватимуть протягом усього МР 2021/2022. Система безкоштовного зберігання передбачає: Приймання та зберігання товару на елеваторах G. R. Agro. Відсутність додаткових платежів за умовами зберігання товару. Можливість продажу зі складу товару поклажодавців будь-якої компанії, яка акредитована на елеваторах G. R. Agro. Також всі клієнти-поклажодавці підключені до програми Агробізнес на Дисплеї - системи online оповіщень для поклажодавців як і анонсували раніше.  Враховуючи складну економічну ситуацію в Україні в цілому і в агропромисловій галузі, зокрема, ми, як одна з провідних компаній на ринку зберігання зернових, прийняли рішення підтримати сільгоспвиробників і ввели програму пільгового зберігання на своїх елеваторах. Сподіваємося, що це стане суттєвою підтримкою для аграріїв, допоможе їм заощадити кошти і краще підготуватися до наступної посівної.

Компанія G. R. Agro ввела з 1 липня 2021 пільговий період зберігання зернових та олійних культур на своїх елеваторах.

З початку сезону понад 100 підприємств Дніпропетровської та Запорізької області стали учасниками програми “Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників”.

Заготовлені на елеваторах партії поклажодавців об’ємом від 6 тонн до 5000 тонн ранніх зернових та гороху.

Для підтримки сільгоспвиробників плату за зберігання зерна не нараховуватимуть протягом усього МР 2021/2022.

Система безкоштовного зберігання передбачає:

  • Приймання та зберігання товару на елеваторах G. R. Agro.
  • Відсутність додаткових платежів за умовами зберігання товару.
  • Можливість продажу зі складу товару поклажодавців будь-якої компанії, яка акредитована на елеваторах G. R. Agro.

Також всі клієнти-поклажодавці підключені до програми “Агробізнес на Дисплеї” – системи online оповіщень для поклажодавців як і анонсували раніше. 

Враховуючи складну економічну ситуацію в Україні в цілому і в агропромисловій галузі, зокрема, ми, як одна з провідних компаній на ринку зберігання зернових, прийняли рішення підтримати сільгоспвиробників і ввели програму пільгового зберігання на своїх елеваторах. Сподіваємося, що це стане суттєвою підтримкою для аграріїв, допоможе їм заощадити кошти і краще підготуватися до наступної посівної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: