fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Дарниця відкрила кол-центр для пошуку ліків

12/ 04/ 2022
  Компанія оголосила про відкриття власного кол-центру, щоб допомагати українцям у питаннях стосовно лікарських засобів. Важливо, що на гарячу лінію можна звернутися з приводу ліків будь-якого виробника, не тільки «Дарниці», тому що під час війни немає місця конкуренції і сила тільки в єдності. Телефон гарячої лінії «Дарниця»: 0800407877 Режим роботи: понеділок-неділя з 8:00 до 20:00 Які питання вирішує кол-центр: консультація населення щодо пошуку ліків будь-якого виробника по всім відкритим аптекам; у разі відсутності потрібного лікарського засобу в аптечних мережах, консультація щодо можливої заміни по активній діючий речовині; оформлення оптових замовлень на продукцію компанії «Дарниця» від юридичних осіб. Також компанія прагне забезпечити кожного свого споживача доступом до найпопулярніших ЛЗ, таких як «Каптопрес-Дарниця», «Валідол Дарниця», «Цитрамон-Дарниця», «Цитрамон Екстра», «Цитрамон Максі». Тому збирає заявки про відсутність даних ЛЗ на аптечних полицях, щоб виправляти ці нестачі максимально оперативно.

Компанія оголосила про відкриття власного кол-центру, щоб допомагати українцям у питаннях стосовно лікарських засобів. Важливо, що на гарячу лінію можна звернутися з приводу ліків будь-якого виробника, не тільки «Дарниці», тому що під час війни немає місця конкуренції і сила тільки в єдності.

Телефон гарячої лінії «Дарниця»: 0800407877

Режим роботи: понеділок-неділя з 8:00 до 20:00

Які питання вирішує кол-центр:

  • консультація населення щодо пошуку ліків будь-якого виробника по всім відкритим аптекам;
  • у разі відсутності потрібного лікарського засобу в аптечних мережах, консультація щодо можливої заміни по активній діючий речовині;
  • оформлення оптових замовлень на продукцію компанії «Дарниця» від юридичних осіб.

Також компанія прагне забезпечити кожного свого споживача доступом до найпопулярніших ЛЗ, таких як «Каптопрес-Дарниця», «Валідол Дарниця», «Цитрамон-Дарниця», «Цитрамон Екстра», «Цитрамон Максі». Тому збирає заявки про відсутність даних ЛЗ на аптечних полицях, щоб виправляти ці нестачі максимально оперативно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: