fbpx

Дарниця

ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” є лідером в Україні за обсягом продажів лікарських засобів у натуральному вираженні, а наше лідерство досягається не тільки широкою лінійкою продуктів, сучасним обладнанням та інноваційними технологіями відповідно до стандартів GMP, а й завдяки професійній роботі нашої команди.

Щодня ми працюємо для пошуку нових лікарських форм, розробки нових продуктів і встановлення стратегічних завдань для розвитку фармацевтичного ринку України та забезпечення населення якісними, ефективними і безпечними лікарськими засобами.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: