fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дарниця

Нагороди компанії:
Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Дарниця – фармацевтична компанія, лідер на ринку України з виробництва та фізичних продажів рецептурних (Rx) і безрецептурних (OTC) генеричних лікарських засобів. Компанія розпочала свою діяльність в 1930 році. В 2019 році Дарниця провела ребрендинг та оголосила про нову стратегію бізнесу: трансформацію на основі цифрових технологій, побудову міжнародного бренду і лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів.

Портфоліо компанії включає 280 найменувань готових лікарських засобів. Дарниця фокусується на терапії кардіологічних, неврологічних захворювань та болю.

Продукція Дарниці експортується в 16 країн світу.

На підприємстві Дарниці у м. Київ функціонують 14 виробничих ліній, сертифікованих за стандартом GMP.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: