fbpx

Компанія BDO Ukraine запрошує на навчальний курс SAP Business One, який вже стартує з 18 листопада

17/ 10/ 2017
  Дати: 18-19 листопада, 25-26 листопада,2-3 грудня та 9-10 грудня Час: з 10.00 до 16.00 Мова: російська Місце проведення: у м. Київ, вул..Андріївська , 1, Комп’ютерний клас « Університет банківської справи» Протягом навчання ви: Ознайомитесь із такими модулями, як управління матеріально-технічним забезпеченням, управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами; дізнаєтесь більше про бухгалтерський облік та фінансове управління в SAP Business One; станете компетентними у питаннях управління і конфігурації програми та отримаєте базову інформацію щодо інтегрованої крізної, інтерактивної та прогнозної бізнес-аналітики на основі SAP HANA*. А також дізнаєтеся про можливості SAP Business One для управління бізнесом, зможете оцінити переваги автоматизованих «під ключ» процесів, побудованих на перевірених управлінських практиках, навчитися роботі з базовими документами для максимально ефективного використання системи управління бізнесом. Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікати “Досвідчений користувач та експерт з рішення SAP Business One”. Бізнес-тренер Олександр Федотов – консультант з навчання та впровадження SAP BusinessOne. Цільова аудиторія: Менеджери з продажу, менеджери по закупівлям, бухгалтери, фінансисти, економісти і логісти, відповідальні за впровадження та поточну підтримку бізнес - процесів, а також всі, хто хоче вивчити кращі практики процесів малого та середнього бізнесу в системі SAP Business One. Програма: Модуль 1. – «Логістика» Огляд програмного рішення, основних типів даних та документів; Управління закупівлями; Керування продажами; Товарообіг; Управління запасами; Розрахунок ціни та політика прайс-листів; Модуль 2. - Фінанси Відображення фінансової інформації про закупівлі та продажу; Управління платежами; План рахунків; Проводка бухгалтерської операції; Звітні періоди і вивірка даних; Фінансова звітність; Валюти та курсові різниці; Модуль 3. – « Впровадження та підтримка» Інструменти для впровадження і реалізації; Налагодження та персоналізація рішення; Міграція та перенесення даних; Підтримка; Для реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, переходьте за лінком http://b1-sap-academy.com.ua/, або пишіть на електрону скриньку businessone@bdo.ua

Дати: 18-19 листопада, 25-26 листопада,2-3 грудня та 9-10 грудня
Час: з 10.00 до 16.00
Мова: російська
Місце проведення: у м. Київ, вул..Андріївська , 1, Комп’ютерний клас « Університет банківської справи»

Протягом навчання ви:

Ознайомитесь із такими модулями, як управління матеріально-технічним забезпеченням, управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами; дізнаєтесь більше про бухгалтерський облік та фінансове управління в SAP Business One; станете компетентними у питаннях управління і конфігурації програми та отримаєте базову інформацію щодо інтегрованої крізної, інтерактивної та прогнозної бізнес-аналітики на основі SAP HANA*. А також дізнаєтеся про можливості SAP Business One для управління бізнесом, зможете оцінити переваги автоматизованих «під ключ» процесів, побудованих на перевірених управлінських практиках, навчитися роботі з базовими документами для максимально ефективного використання системи управління бізнесом.

Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікати “Досвідчений користувач та експерт з рішення SAP Business One”.

Бізнес-тренер Олександр Федотов – консультант з навчання та впровадження SAP BusinessOne.

Цільова аудиторія: Менеджери з продажу, менеджери по закупівлям, бухгалтери, фінансисти, економісти і логісти, відповідальні за впровадження та поточну підтримку бізнес – процесів, а також всі, хто хоче вивчити кращі практики процесів малого та середнього бізнесу в системі SAP Business One.

Програма:

Модуль 1. – «Логістика»

 • Огляд програмного рішення, основних типів даних та документів;
 • Управління закупівлями;
 • Керування продажами;
 • Товарообіг;
 • Управління запасами;
 • Розрахунок ціни та політика прайс-листів;

Модуль 2. – “Фінанси”

 • Відображення фінансової інформації про закупівлі та продажу;
 • Управління платежами;
 • План рахунків;
 • Проводка бухгалтерської операції;
 • Звітні періоди і вивірка даних;
 • Фінансова звітність;
 • Валюти та курсові різниці;

Модуль 3. – « Впровадження та підтримка»

 • Інструменти для впровадження і реалізації;
 • Налагодження та персоналізація рішення;
 • Міграція та перенесення даних;
 • Підтримка;

Для реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, переходьте за лінком http://b1-sap-academy.com.ua/, або пишіть на електрону скриньку businessone@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: