fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія BDO Ukraine запрошує на навчальний курс SAP Business One, який вже стартує з 18 листопада

17/ 10/ 2017
  Дати: 18-19 листопада, 25-26 листопада,2-3 грудня та 9-10 грудня Час: з 10.00 до 16.00 Мова: російська Місце проведення: у м. Київ, вул..Андріївська , 1, Комп’ютерний клас « Університет банківської справи» Протягом навчання ви: Ознайомитесь із такими модулями, як управління матеріально-технічним забезпеченням, управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами; дізнаєтесь більше про бухгалтерський облік та фінансове управління в SAP Business One; станете компетентними у питаннях управління і конфігурації програми та отримаєте базову інформацію щодо інтегрованої крізної, інтерактивної та прогнозної бізнес-аналітики на основі SAP HANA*. А також дізнаєтеся про можливості SAP Business One для управління бізнесом, зможете оцінити переваги автоматизованих «під ключ» процесів, побудованих на перевірених управлінських практиках, навчитися роботі з базовими документами для максимально ефективного використання системи управління бізнесом. Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікати “Досвідчений користувач та експерт з рішення SAP Business One”. Бізнес-тренер Олександр Федотов – консультант з навчання та впровадження SAP BusinessOne. Цільова аудиторія: Менеджери з продажу, менеджери по закупівлям, бухгалтери, фінансисти, економісти і логісти, відповідальні за впровадження та поточну підтримку бізнес - процесів, а також всі, хто хоче вивчити кращі практики процесів малого та середнього бізнесу в системі SAP Business One. Програма: Модуль 1. – «Логістика» Огляд програмного рішення, основних типів даних та документів; Управління закупівлями; Керування продажами; Товарообіг; Управління запасами; Розрахунок ціни та політика прайс-листів; Модуль 2. - Фінанси Відображення фінансової інформації про закупівлі та продажу; Управління платежами; План рахунків; Проводка бухгалтерської операції; Звітні періоди і вивірка даних; Фінансова звітність; Валюти та курсові різниці; Модуль 3. – « Впровадження та підтримка» Інструменти для впровадження і реалізації; Налагодження та персоналізація рішення; Міграція та перенесення даних; Підтримка; Для реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, переходьте за лінком http://b1-sap-academy.com.ua/, або пишіть на електрону скриньку businessone@bdo.ua

Дати: 18-19 листопада, 25-26 листопада,2-3 грудня та 9-10 грудня
Час: з 10.00 до 16.00
Мова: російська
Місце проведення: у м. Київ, вул..Андріївська , 1, Комп’ютерний клас « Університет банківської справи»

Протягом навчання ви:

Ознайомитесь із такими модулями, як управління матеріально-технічним забезпеченням, управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами; дізнаєтесь більше про бухгалтерський облік та фінансове управління в SAP Business One; станете компетентними у питаннях управління і конфігурації програми та отримаєте базову інформацію щодо інтегрованої крізної, інтерактивної та прогнозної бізнес-аналітики на основі SAP HANA*. А також дізнаєтеся про можливості SAP Business One для управління бізнесом, зможете оцінити переваги автоматизованих «під ключ» процесів, побудованих на перевірених управлінських практиках, навчитися роботі з базовими документами для максимально ефективного використання системи управління бізнесом.

Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікати “Досвідчений користувач та експерт з рішення SAP Business One”.

Бізнес-тренер Олександр Федотов – консультант з навчання та впровадження SAP BusinessOne.

Цільова аудиторія: Менеджери з продажу, менеджери по закупівлям, бухгалтери, фінансисти, економісти і логісти, відповідальні за впровадження та поточну підтримку бізнес – процесів, а також всі, хто хоче вивчити кращі практики процесів малого та середнього бізнесу в системі SAP Business One.

Програма:

Модуль 1. – «Логістика»

 • Огляд програмного рішення, основних типів даних та документів;
 • Управління закупівлями;
 • Керування продажами;
 • Товарообіг;
 • Управління запасами;
 • Розрахунок ціни та політика прайс-листів;

Модуль 2. – “Фінанси”

 • Відображення фінансової інформації про закупівлі та продажу;
 • Управління платежами;
 • План рахунків;
 • Проводка бухгалтерської операції;
 • Звітні періоди і вивірка даних;
 • Фінансова звітність;
 • Валюти та курсові різниці;

Модуль 3. – « Впровадження та підтримка»

 • Інструменти для впровадження і реалізації;
 • Налагодження та персоналізація рішення;
 • Міграція та перенесення даних;
 • Підтримка;

Для реєстрації та за додатковою інформацією, будь ласка, переходьте за лінком http://b1-sap-academy.com.ua/, або пишіть на електрону скриньку businessone@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: