fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія AXOR Industry підписала меморандум про допомогу зі збором на мобільні госпіталі

30/ 05/ 2023
  Мобільний фронтовий госпіталь – це повністю укомплектована лікарня на колесах, яка може працювати в безпосередній близькості до лінії фронту, де тривають активні бойові дії. Всередині госпіталю є: оглядове відділення, лабораторія із сучасним обладнанням, пересувний рентген, операційна з усім необхідним, технічна кімната, туалет та душ. Завдяки цьому мобільний госпіталь може рятувати чимало життів як наших поранених військових, так і цивільних. Але у всіх цим безумовних плюсів є один відчутний мінус – вартість мобільного шпиталю. Один повністю укомплектований автомобіль обходиться у 9,2 млн гривень. Раніше компанія AXOR Industry забезпечила фронтовий госпіталь багатьма необхідними розхідним матеріалами, а минулого тижня долучилась до збору і фінансово. AXOR Industry підписала меморандум з Агенцією відбудови України і БФ Реконструкції та розвитку України. В рамках цього меморандуму компанія зобов’язується передавати кожного місяця 2% з продажу нової продукції, вказаної у меморандумі, на збір для покупки мобільних шпиталів. AXOR Industry – соціально відповідальна компанія, яка готова і надалі підтримувати важливі волонтерські ініціативи, котрі рятуватимуть людські життя!

Мобільний фронтовий госпіталь – це повністю укомплектована лікарня на колесах, яка може працювати в безпосередній близькості до лінії фронту, де тривають активні бойові дії. Всередині госпіталю є: оглядове відділення, лабораторія із сучасним обладнанням, пересувний рентген, операційна з усім необхідним, технічна кімната, туалет та душ. Завдяки цьому мобільний госпіталь може рятувати чимало життів як наших поранених військових, так і цивільних. Але у всіх цим безумовних плюсів є один відчутний мінус – вартість мобільного шпиталю. Один повністю укомплектований автомобіль обходиться у 9,2 млн гривень.

Раніше компанія AXOR Industry забезпечила фронтовий госпіталь багатьма необхідними розхідним матеріалами, а минулого тижня долучилась до збору і фінансово. AXOR Industry підписала меморандум з Агенцією відбудови України і БФ Реконструкції та розвитку України. В рамках цього меморандуму компанія зобов’язується передавати кожного місяця 2% з продажу нової продукції, вказаної у меморандумі, на збір для покупки мобільних шпиталів.

AXOR Industry – соціально відповідальна компанія, яка готова і надалі підтримувати важливі волонтерські ініціативи, котрі рятуватимуть людські життя!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: