fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АКСОР ІНДАСТРІ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

AXOR – міжнародна компанія, що вже 10 років займається виготовленням віконно-дверної фурнітури. В нашому активі найбільший завод повного циклу в Україні та один з найбільших у Східній Європі. Сучасне обладнання та частково роботизоване виробництво дозволяє нам виготовляти більше восьми мільйонів комплектів фурнітури на рік.

Територіально завод розташований у місті Дніпро, проте географія наших продажів виходить далеко за межі України та наразі охоплює вже 26 країн.

AXOR – це, в першу чергу, команда однодумців, які кожного дня працюють задля того, щоб робота наших клієнтів стала легшою. Ми будуємо з нашими партнерами надійні та довгострокові стосунки, тому продовжуємо підтримувати їх і після продажу фурнітури.

Три фундаментальні засади в роботі компанії:

1. Відділ розробок AXOR у своїй роботі прислухається не лише до світових тенденцій віконного ринку, але й до безпосередніх побажань наших клієнтів.

2. Команда технічних спеціалістів готова зреагувати на запит клієнта протягом 24 годин з моменту звернення та допомогти вирішити питання.

3. Маркетингова підтримка, що дозволяє нашим партнерам ефективно просувати свій продукт та покращувати продажі.

Вкотре говорити про якість нашого продукту не бачимо сенсу, адже це – основа нашої роботи, котру ми заклали ще 10 років тому, і продовжуємо її дотримуватись. Нагадаємо лише, що надаємо 10 років гарантії на фурнітуру AXOR. Цей факт повинен говорити за себе краще, ніж будь-що інше.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: