fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія «Аврора». Робота та підтримка населення протягом місяця воєнного стану

31/ 03/ 2022
  Про компанію «Аврора» – це мережа магазинів, що має понад 850 торгових точок по Україні. Асортимент мережі включає непродовольчі та продовольчі товари, ціна на більшість з них не перевищує одного долара. Робота під час воєнного стану Незважаючи на агресію росії проти України «Аврора» продовжила працювати. Вже понад місяць компанії вдається тримати в робочому режимі понад 80 % магазинів мережі. Керівництво та команда зараз своїм головним завданням вбачає підтримку найбільш незахищених верств населення та переселенців, забезпечуючи їх товарами першої необхідності, а також допомогу економіці країни. Наразі команда «Аврори» налаштувала роботу у нових реаліях. Працівники магазинів, тверезо оцінюючи ризики героїчно відкривають магазини в безпосередній близькості до міст проведення бойових дій, таких як – Суми, Харків, Ніжин, Тростянець та інші. Сміливі водії освоюють нові маршрути та намагаються якомога скоріше доставити товар на магазини. Працівники офісу оперативно шукають нових постачальників товарів першої потреби, організовують закупки та перебудовують логістику. Волонтерська допомога та підтримка населення Компанія «Аврора» регулярно отримує запити про допомогу. За час війни задоволено більше ніж 1200 звернень, передано 10 сучасних вантажівок, крім цього надано волонтерської допомоги надано на понад 12 млн грн. У рамках співпраці з Міжнародними гуманітарними організаціями Аврора забезпечує доставку в Україну гуманітарні вантажі з Європи. За кілька тижнів спільної роботи оброблено понад 300 тон гуманітарної допомоги. З перших днів війни у магазинах мережі з’явилися «коробки допомоги», де всі охочі можуть залишати найнеобхідніші речі для тих, хто їх потребує, але не може придбати. Також для підтримки населення реалізовано можливість зняття готівки на касах магазинів. Усвідомлюючи соціальну відповідальність, мережа утримає на мінімальному рівні ціни та системно проводить акції на потрібні товари. Команда «Аврори» з вірою у перемогу щодня працює, щоб підтримати кожного українця, постійно шукає нові шляхи для допомоги країні.

Про компанію

«Аврора» – це мережа магазинів, що має понад 850 торгових точок по Україні. Асортимент мережі включає непродовольчі та продовольчі товари, ціна на більшість з них не перевищує одного долара.

Робота під час воєнного стану

Незважаючи на агресію росії проти України «Аврора» продовжила працювати. Вже понад місяць компанії вдається тримати в робочому режимі понад 80 % магазинів мережі.

Керівництво та команда зараз своїм головним завданням вбачає підтримку найбільш незахищених верств населення та переселенців, забезпечуючи їх товарами першої необхідності, а також допомогу економіці країни.

Наразі команда «Аврори» налаштувала роботу у нових реаліях. Працівники магазинів, тверезо оцінюючи ризики героїчно відкривають магазини в безпосередній близькості до міст проведення бойових дій, таких як – Суми, Харків, Ніжин, Тростянець та інші. Сміливі водії освоюють нові маршрути та намагаються якомога скоріше доставити товар на магазини. Працівники офісу оперативно шукають нових постачальників товарів першої потреби, організовують закупки та перебудовують логістику.

Волонтерська допомога та підтримка населення

Компанія «Аврора» регулярно отримує запити про допомогу. За час війни задоволено більше ніж 1200 звернень, передано 10 сучасних вантажівок, крім цього надано волонтерської допомоги надано на понад 12 млн грн.

У рамках співпраці з Міжнародними гуманітарними організаціями Аврора забезпечує доставку в Україну гуманітарні вантажі з Європи. За кілька тижнів спільної роботи оброблено понад 300 тон гуманітарної допомоги.

З перших днів війни у магазинах мережі з’явилися «коробки допомоги», де всі охочі можуть залишати найнеобхідніші речі для тих, хто їх потребує, але не може придбати.

Також для підтримки населення реалізовано можливість зняття готівки на касах магазинів.

Усвідомлюючи соціальну відповідальність, мережа утримає на мінімальному рівні ціни та системно проводить акції на потрібні товари. Команда «Аврори» з вірою у перемогу щодня працює, щоб підтримати кожного українця, постійно шукає нові шляхи для допомоги країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: