fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вигідна покупка

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Дистриб'ютор, Оптова торгівля, Роздрібна торгівля, Торгівля і виробництво
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: https://avrora.ua
  • Керівник: Олександр Доценко
  • Познайомитися з компанією

Торговельна мережа «Аврора мультимаркет» – українська компанія з прямими іноземними інвестиціями, є лідером на українському ринку магазинів формату «dollar store» («1000 дрібниць») та нараховує понад 715 фірмових магазинів.

Мережа «Аврора» була заснована в Полтаві в 2011 році талановитою командою молодих підприємців, які вирішили здійснити революцію в галузі роздрібної торгівлі в Україні.

Відданість принципу досконалості в роботі, прогресивна корпоративна культура та бажання створювати найвищу цінність для споживачів дозволили «Аврорі» швидко розширитися та збільшити кількість магазинів за останні шість років більш ніж у 10 разів.

Компанія використовує свій позитивний досвід у дотриманні найвищих стандартів взаємодії з клієнтами, прогресивний технологічний підхід ведення бізнесу та широку партнерську мережу для прискорення темпів зростання в Україні та розширення в Центральній і Східній Європі.

Команда «Аврори» підтримує місцевих українських виробників, тим самим заміщує імпорт та сприяє розвитку виробництва в Україні. На сьогодні 65% виручки надходить від продажу товарів, які поставляють місцеві виробники, таким чином «Аврора»  робить вагомий внесок у відродження українського виробництва. Команда має амбіції і надалі збільшувати цей відсоток, а також врешті -решт сприяти виходу українських виробників на нові експортні ринки.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: