fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вигідна покупка

  • Сегмент: Дистриб'ютор, Оптова торгівля, Роздрібна торгівля, Торгівля і виробництво
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: https://avrora.ua
  • Керівник: Олександр Доценко
  • Познайомитися з компанією

Торговельна мережа «Аврора» є лідером на українському ринку магазинів формату «dollar store», та нараховує понад 650 фірмових магазинів. Формат «dollar store» – міжнародно визначений формат магазинів соціально спрямованих товарів з орієнтацією на ціну в 1$. В «Аврорі» переважна більшість товарів коштує від 5 до 50 грн. В Україні такий формат іноді називають «1000 дрібниць».

Мережа «Аврора» була заснована в Полтаві в 2011 році талановитою командою молодих підприємців, які вирішили здійснити революцію в галузі роздрібної торгівлі в Україні та регіоні. «Аврора» пишається своєю прогресивною корпоративною культурою, орієнтованою на високі результати, горизонтальною організаційною структурою та передовими практиками, які роблять її більш схожою на ІТ-компанію, аніж на традиційного рітейлера. Відданість принципу досконалості в роботі та бажання створювати найвищу цінність для споживачів дозволили «Аврорі» швидко розширитися та за останні шість років збільшити кількість магазинів у 10 разів. Використання переваг дисконтного сегменту та програм лояльності, що забезпечують споживачам постійні знижки та вигідні покупки, убезпечує «Аврору» від економічного спаду, доказом чого є показники швидкого зростання протягом всього періоду існування мережі.

Компанія прагне використати свій позитивний досвід у дотриманні найвищих стандартів взаємодії з клієнтами, прогресивний технологічний підхід ведення бізнесу та широку партнерську мережу, для прискорення темпів зростання в Україні та розширення в Центральній і Східній Європі соціально орієнтованого ринку послуг. До того ж, команда «Аврори», підтримує місцевих українських виробників, збільшуючи у своєму асортименті частку їхніх товарів, яка зараз становить 65%, чим сприяє відродженню та подальшому зміцненню позицій українських стартапів та невеликих виробників на внутрішньому ринку. З допомогою потенціалу мережі «Аврора» вони також зможуть отримати вихід на нові ринки для експорту своєї продукції.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: