fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з логістики Асоціації розпочинає роботу над White Paper в портовій галузі

21/ 05/ 2019
  Другий рік поспіль Європейська Бізнес Асоціація виступає партнером ключового заходу для портової галузі України – Ukrainian Ports Forum 2019, організованого АМПУ та ЦТС. Сам форум буде присвячений інвестиціям в портову галузь, що мають зрости до 35 млрд грн згідно Стратегії розвитку морських портів, а також стратегічному для України партнерству разом із ЄС в контексті розвитку TEN-T коридорів. Важливими темами для обговорення разом з представниками вітчизняного та міжнародного бізнесу, експертами, представниками Єврокомісії, МФО та держави також стануть перспективи реалізації проектів державно-приватного партнерства, основні тренди перевалки зернових, контейнерних, генеральних та насипних вантажів, місце України в єдиній логістичній системі Європи. Як безпосередньо практики, ми вирішили консолідувати наші зусилля щодо насущних питань для портової спільноти на найвищому рівні разом із представниками новообраної Наглядової ради АМПУ, власне АМПУ, бізнесу, МФО на платформі Портового форуму. Ця потреба викликана декількома факторами. По-перше, обрання країною нового президента, згодом – парламентські вибори та зміна виконавчої влади, котрі будуть надалі вирішувати основні проблеми галузі та визначати курс змін у секторі. Крім того, аналізуючи минулий 2018 рік, розвиток всієї інфраструктури стримувався через те, що основні євроінтеграційні проекти законів не були прийняті. Саме тому круглий стіл Комітету з логістики «Розвиток портової галузі: говорять практики» 31 травня був організований для початку консолідації пропозицій бізнесу та їх фахового обговорення разом із основними стейкхолдерами, результатом якого стане підготовка Комітетом Асоціації White Paper в портовій галузі. Для чого потрібен такий документ? Портова бізнес-спільнота – активний учасник діалогу з владою, виступає за якісні зміни в законодавчому полі та постійно працює над впровадженням найкращих практик у секторі. Для початку, ми визначимо стартову точку, з якої починається нинішній стан справ: на якій стадії перебуває реформування галузі, якими є позитивні зміни та больові точки. Вичерпне усвідомлення проблематики надасть можливість системно підійти до подальшого реформування галузі, а запропоновані механізми та обгрунтовані конкретні рішення зможуть забезпечити зростання її показників ефективності. Для точки відліку було обрано ключові питання, над якими працює Комітет Асоціації та за якими вже розроблена певна база рішень. Зокрема, до ТОП-3 входять: Реформування портової галузі: зміна моделі управління портами та нові механізми залучення інвестицій. Проблемні питання здійснення екологічних перевірок в морських портах: законодавче та регуляторне поле. Законодавчі та регуляторні зміни у морегосподарському комплексі України. Отож, запрошуємо активних учасників спільноти прийняти участь в обговоренні найактуальніших питань для бізнесу та морської галузі, а також розпочати процес напрацювання White Paper портової галузі як основних рекомендацій для її реформування.

Другий рік поспіль Європейська Бізнес Асоціація виступає партнером ключового заходу для портової галузі України – Ukrainian Ports Forum 2019, організованого АМПУ та ЦТС. Сам форум буде присвячений інвестиціям в портову галузь, що мають зрости до 35 млрд грн згідно Стратегії розвитку морських портів, а також стратегічному для України партнерству разом із ЄС в контексті розвитку TEN-T коридорів. Важливими темами для обговорення разом з представниками вітчизняного та міжнародного бізнесу, експертами, представниками Єврокомісії, МФО та держави також стануть перспективи реалізації проектів державно-приватного партнерства, основні тренди перевалки зернових, контейнерних, генеральних та насипних вантажів, місце України в єдиній логістичній системі Європи.

Як безпосередньо практики, ми вирішили консолідувати наші зусилля щодо насущних питань для портової спільноти на найвищому рівні разом із представниками новообраної Наглядової ради АМПУ, власне АМПУ, бізнесу, МФО на платформі Портового форуму. Ця потреба викликана декількома факторами. По-перше, обрання країною нового президента, згодом – парламентські вибори та зміна виконавчої влади, котрі будуть надалі вирішувати основні проблеми галузі та визначати курс змін у секторі. Крім того, аналізуючи минулий 2018 рік, розвиток всієї інфраструктури стримувався через те, що основні євроінтеграційні проекти законів не були прийняті. Саме тому круглий стіл Комітету з логістики «Розвиток портової галузі: говорять практики» 31 травня був організований для початку консолідації пропозицій бізнесу та їх фахового обговорення разом із основними стейкхолдерами, результатом якого стане підготовка Комітетом Асоціації White Paper в портовій галузі.

Для чого потрібен такий документ? Портова бізнес-спільнота – активний учасник діалогу з владою, виступає за якісні зміни в законодавчому полі та постійно працює над впровадженням найкращих практик у секторі. Для початку, ми визначимо стартову точку, з якої починається нинішній стан справ: на якій стадії перебуває реформування галузі, якими є позитивні зміни та больові точки. Вичерпне усвідомлення проблематики надасть можливість системно підійти до подальшого реформування галузі, а запропоновані механізми та обгрунтовані конкретні рішення зможуть забезпечити зростання її показників ефективності.

Для точки відліку було обрано ключові питання, над якими працює Комітет Асоціації та за якими вже розроблена певна база рішень. Зокрема, до ТОП-3 входять:

  1. Реформування портової галузі: зміна моделі управління портами та нові механізми залучення інвестицій.
  2. Проблемні питання здійснення екологічних перевірок в морських портах: законодавче та регуляторне поле.
  3. Законодавчі та регуляторні зміни у морегосподарському комплексі України.

Отож, запрошуємо активних учасників спільноти прийняти участь в обговоренні найактуальніших питань для бізнесу та морської галузі, а також розпочати процес напрацювання White Paper портової галузі як основних рекомендацій для її реформування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: