fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл «Розвиток портової галузі: говорять практики»

 • Дата: 31/05/2019 (ПТ)
 • Мова: українська (без перекладу)
 • Час: 14:00 - 16:00
 • Реєстрація починається:о 13:30
Місце проведення:

Готель Брістоль, вул. Пушкінська 15, м. Одеса, Україна

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл «Розвиток портової галузі: говорять практики». Дата: 31 травня2019. Час: 14:00 16:00. Мова: українська (без перекладу). Реєстрація починається: о 13:30. Місце проведення: Готель Брістоль, вул. Пушкінська 15, м. Одеса, Україна. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на висококваліфіковану подію «Розвиток портової галузі: говорять практики», що відбудеться в рамках щорічного Українського портового форуму 2019 року - ключового заходу галузі, який відбудеться другий рік поспіль в Одесі. Круглий стіл - це цільова подія, спеціально створена для експортерів та імпортерів, представників портових операторів, логістики, банківської справи, фінансів та морського бізнесу, постачальників та тих, хто бере участь у розвитку та експлуатації контейнерних портів, складів і терміналів. Питання до обговорення: Реформування портової галузі: зміна моделі управління портами та нові механізми залучення інвестицій. Проблемні питання здійснення екологічних перевірок в морських портах: законодавче та регуляторне поле. Законодавчі зміни у морегосподарському комплексі України. В рамках Ukrainian Ports Forum 2019 створять локацію для В2В переговорів Бізнес-складова Ukrainian Ports Forum 2019 в Одесі поповнилася спеціальною В2В сесією, яка відбудеться в другий день форуму - 31 травня. Новий формат передбачає організацію серії переговорів і зустрічей між представниками зарубіжних і українських компаній. В2В сесія дасть можливість учасникам форуму перейти від обговорення глобальних трендів, що впливають на розвиток портової галузі в Україні та світі, до рішення бізнес-завдань, що стоять перед ними, з урахуванням отриманої в перший день інформації. Вже зараз про свою готовність до переговорів заявили 8 компаній. Це - міжнародні корпорації, виробники устаткування, цифрових рішень для портової галузі та інвестори, - прокоментував доповнення до програми форуму голова оргкомітету UPF 2019, керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс. У рамках спеціальної бізнес-сесії будуть представлені презентації компаній-учасників, а також пройде серія переговорів у форматі one on one. Зараз на сайті форуму триває реєстрація на переговори з такими компаніями: TechAgro Siemens JCB Arcelor Mittal P&O Maritime MTBS Cargo X Адміністрація морського порту Рені (Reni Sea Port Authority) Програма В2В сесії може бути розширена за рахунок запрошення представників органів влади та міжнародних експертів портової галузі. Стежте за анонсами.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Даря Січкар. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на висококваліфіковану подію «Розвиток портової галузі: говорять практики», що відбудеться в рамках щорічного Українського портового форуму 2019 року – ключового заходу галузі, який відбудеться другий рік поспіль в Одесі.

Круглий стіл – це цільова подія, спеціально створена для експортерів та імпортерів, представників портових операторів, логістики, банківської справи, фінансів та морського бізнесу, постачальників та тих, хто бере участь у розвитку та експлуатації контейнерних портів, складів і терміналів.

Питання до обговорення:

 • Реформування портової галузі: зміна моделі управління портами та нові механізми залучення інвестицій.
 • Проблемні питання здійснення екологічних перевірок в морських портах: законодавче та регуляторне поле.
 • Законодавчі зміни у морегосподарському комплексі України.

В рамках Ukrainian Ports Forum 2019 створять локацію для В2В переговорів

Бізнес-складова Ukrainian Ports Forum 2019 в Одесі поповнилася спеціальною В2В сесією, яка відбудеться в другий день форуму – 31 травня. Новий формат передбачає організацію серії переговорів і зустрічей між представниками зарубіжних і українських компаній.

“В2В сесія дасть можливість учасникам форуму перейти від обговорення глобальних трендів, що впливають на розвиток портової галузі в Україні та світі, до рішення бізнес-завдань, що стоять перед ними, з урахуванням отриманої в перший день інформації. Вже зараз про свою готовність до переговорів заявили 8 компаній. Це – міжнародні корпорації, виробники устаткування, цифрових рішень для портової галузі та інвестори”, – прокоментував доповнення до програми форуму голова оргкомітету UPF 2019, керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

У рамках спеціальної бізнес-сесії будуть представлені презентації компаній-учасників, а також пройде серія переговорів у форматі one on one.

Зараз на сайті форуму триває реєстрація на переговори з такими компаніями:

 • TechAgro
 • Siemens
 • JCB
 • Arcelor Mittal
 • P&O Maritime
 • MTBS
 • Cargo X
 • Адміністрація морського порту Рені (Reni Sea Port Authority)

Програма В2В сесії може бути розширена за рахунок запрошення представників органів влади та міжнародних експертів портової галузі. Стежте за анонсами.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дар'я Січкар

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: