fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації на ASIS Europe 2024

22/ 04/ 2024
  20-22 березня відбулась конференція ASIS Europe “From risk to resilence”. Комітет безпеки та захисту бізнесу був представлений менеджером комітетів Дмитром Кирилюком, Головою комітету, партнером Sayenko Kharenko Сергієм Погребним та Керівником напрямку корпоративної розвідки, Директором SK Security, Віктором Дроботенком. ASIS Europe 2024 - це провідна європейська подія у сфері безпеки, яка щорічно збирає професіоналів, експертів та компанії безпекового сектору. У 2024 році конференція відбулася у Відні, Австрія. Під час ASIS Europe 2024 були розглянуті найактуальніші питання та тенденції у галузі безпеки, серед яких: Кібербезпека та захист від кібератак Фізична безпека обєктів та інфраструктури Безпека даних та захист конфіденційної інформації Управління ризиками та стійкість бізнесу Інновації в технологіях безпеки На заході були присутні понад 900 делегатів з більш ніж 40 країн світу. Учасники мали можливість відвідати засідання, семінари та майстер-класи, організовані провідними експертами галузі. Під час заходу представники комітету розповіли про безпекову ситуацію в Україні в цілому та поділились основними викликами для безпеки бізнесу. Дмитро Кирилюк презентував результати дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке було проведено спільно з Sayenko Kharenko та залученням експертів SK Security. За результатами зустрічей було досягнуто домовленостей з представниками міжнародних компаній, які займаються безпекою, щодо залучення їх до роботи в Україні. 
01/

20-22 березня відбулась конференція ASIS Europe “From risk to resilence”. Комітет безпеки та захисту бізнесу був представлений менеджером комітетів Дмитром Кирилюком, Головою комітету, партнером Sayenko Kharenko Сергієм Погребним та Керівником напрямку корпоративної розвідки, Директором SK Security, Віктором Дроботенком.

ASIS Europe 2024 – це провідна європейська подія у сфері безпеки, яка щорічно збирає професіоналів, експертів та компанії безпекового сектору. У 2024 році конференція відбулася у Відні, Австрія.

Під час ASIS Europe 2024 були розглянуті найактуальніші питання та тенденції у галузі безпеки, серед яких:

  • Кібербезпека та захист від кібератак
  • Фізична безпека об’єктів та інфраструктури
  • Безпека даних та захист конфіденційної інформації
  • Управління ризиками та стійкість бізнесу
  • Інновації в технологіях безпеки

На заході були присутні понад 900 делегатів з більш ніж 40 країн світу. Учасники мали можливість відвідати засідання, семінари та майстер-класи, організовані провідними експертами галузі.

Під час заходу представники комітету розповіли про безпекову ситуацію в Україні в цілому та поділились основними викликами для безпеки бізнесу. Дмитро Кирилюк презентував результати дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке було проведено спільно з Sayenko Kharenko та залученням експертів SK Security.

За результатами зустрічей було досягнуто домовленостей з представниками міжнародних компаній, які займаються безпекою, щодо залучення їх до роботи в Україні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: