fbpx

Команда ЮФ «Антіка» успішно захистила інтереси «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» у Верховному Суді

08/ 02/ 2019
  Команда юридичної фірми «Антіка» успішно захистила інтереси компанії «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» у Верховному Суді в суперечці про захист прав споживача та відшкодування моральної шкоди. Фактично позовні вимоги позивача зводилися до спроби встановити наявність в діях ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» антиконкурентних узгоджених дій з іншою тютюновою компанією. Команді юристів фірми «Антіка» в складі партнера Андрія Кузнецова та старшого юриста Олександри Федоренко вдалося обґрунтувати в судах апеляційної та касаційної інстанції, що всі викладені позивачем мотиви є необґрунтованими, а діяльність Клієнта повністю відповідає Закону України «Про захист прав споживачів». За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк Тел.: 050 392 23 69 Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua *** Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*. Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу. Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза. Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine. ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів. *рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Команда юридичної фірми «Антіка» успішно захистила інтереси компанії «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» у Верховному Суді в суперечці про захист прав споживача та відшкодування моральної шкоди.

Фактично позовні вимоги позивача зводилися до спроби встановити наявність в діях ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» антиконкурентних узгоджених дій з іншою тютюновою компанією.

Команді юристів фірми «Антіка» в складі партнера Андрія Кузнецова та старшого юриста Олександри Федоренко вдалося обґрунтувати в судах апеляційної та касаційної інстанції, що всі викладені позивачем мотиви є необґрунтованими, а діяльність Клієнта повністю відповідає Закону України «Про захист прав споживачів».

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк

Тел.: 050 392 23 69

Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: