fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Наталії Кочергіної забезпечила поновлення оренди бутіка Dior у Києві

27/ 07/ 2021
  Липень 2021 – Команда практики нерухомості Kinstellar надала успішну підтримку орендодавцю у звязку з пролонгацією довгострокового договору оренди приміщень площею близько 500 квадратних метрів для бутіка Dior. Бутік розташований в історичній будівлі в самому центрі Києва, на вулиці Заньковецької 5/2. Цей договір довгострокової оренди є продовженням попереднього, який теж було укладено за підтримки команди. Бутік Dior в Києві безпосередньо оперується міжнародною групою Christian Dior та є її частиною. Команда практики нерухомості київського офісу Kinstellar підготувала проекти змін до договорів оренди, забезпечила підтримку клієнта в переговорах з Dior щодо комерційних та юридичних умов, а також супроводжувала закриття транзакції. Команду юристів очолювала Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості, будівництва та планування, за участю Євгена Гусакова, старшого юриста. Потужний інтерес до ринку люкс рітейлу в Україні є хорошим сигналом та втілює впевненість у швидкому рості ринку рітейлу та нерухомості після спаду пандемії. Ми раді бути частиною позитивних змін - сказала Наталія Кочергіна.

Липень 2021 – Команда практики нерухомості Kinstellar надала успішну підтримку орендодавцю у зв’язку з пролонгацією довгострокового договору оренди приміщень площею близько 500 квадратних метрів для бутіка Dior. Бутік розташований в історичній будівлі в самому центрі Києва, на вулиці Заньковецької 5/2. Цей договір довгострокової оренди є продовженням попереднього, який теж було укладено за підтримки команди.

Бутік Dior в Києві безпосередньо оперується міжнародною групою Christian Dior та є її частиною.

Команда практики нерухомості київського офісу Kinstellar підготувала проекти змін до договорів оренди, забезпечила підтримку клієнта в переговорах з Dior щодо комерційних та юридичних умов, а також супроводжувала закриття транзакції.

Команду юристів очолювала Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості, будівництва та планування, за участю Євгена Гусакова, старшого юриста.

“Потужний інтерес до ринку люкс рітейлу в Україні є хорошим сигналом та втілює впевненість у швидкому рості ринку рітейлу та нерухомості після спаду пандемії. Ми раді бути частиною позитивних змін” – сказала Наталія Кочергіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: