fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда LCF Law Group підготувала «чек-лист» порушень слідчих під час обшуку

06/ 11/ 2023
  Вал обшуків, які сьогодні спостерігаються, свідчить про посилення тиску на бізнес з боку правоохоронних органів. При проведенні обшуку слідчі нерідко припускаються помилок. Ці порушення потрібно фіксувати у зауваженнях до протоколу обшуку. Зауваження в майбутньому зможуть допомогти визнати дії силовиків незаконними, повернути вилучені речі, тощо. Команда практики кримінального права LCF Law Group підготувала для бізнесу «чек-лист» типових помилок слідчих під час обшуку. Він доступний за посиланням http://surl.li/muorv Цей документ варто завчасно роздрукувати, щоб під час обшуку не метушитися та спокійно фіксуватипорушення, які мали місце. Запам’ятайте: «чек-лист» допоможе, але не замінить адвоката під час обшуку!

Вал обшуків, які сьогодні спостерігаються, свідчить про посилення тиску на бізнес з боку правоохоронних органів.

При проведенні обшуку слідчі нерідко припускаються помилок. Ці порушення потрібно фіксувати у зауваженнях до протоколу обшуку. Зауваження в майбутньому зможуть допомогти визнати дії силовиків незаконними, повернути вилучені речі, тощо.

Команда практики кримінального права LCF Law Group підготувала для бізнесу «чек-лист» типових помилок слідчих під час обшуку. Він доступний за посиланням http://surl.li/muorv

Цей документ варто завчасно роздрукувати, щоб під час обшуку не метушитися та спокійно фіксуватипорушення, які мали місце.

Запам’ятайте: «чек-лист» допоможе, але не замінить адвоката під час обшуку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: