fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Hillmont Partners здобула нові перемоги в національних судах на користь українського офісу транснаціональної агропромислової корпорації

08/ 07/ 2021
  Адвокати Hillmont Partners продовжують захищати інтереси компанії групи Delta Wilmar в Україні в низці складних судових спорів в українських судах. Зокрема, здійснюють супровід клієнта у спорах щодо стягнення штрафних санкцій із недобросовісного постачальника сільськогосподарської продукції. Наразі команда Hillmont Partners здобула дві перші перемоги у спорі з недобросовісним постачальником. Суд задовільнив позовні вимоги компанії у повному обсязі та постановив стягнути штрафні санкції у розмірі понад 2 млн грн з недобросовісного постачальника, який не виконав свої зобов’язання перед клієнтом за форвардними договорами. Робота адвокатів фірми в частині захисту інтересів клієнта у решті спорів із недобросовісним контрагентом триває. Інтереси компанії групи Delta Wilmar у судових органах представляють радник Ігор Пугайко та юрист Олександр Воронцов. * * * Українські компанії у складі групи транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International з головним офісом у Сінгапурі, є одними із найбільших в Україні виробників тропічних масел і олійних культур. Вони входять до числа найбільших роботодавців та платників податків у південному регіоні.

Адвокати Hillmont Partners продовжують захищати інтереси компанії групи Delta Wilmar в Україні в низці складних судових спорів в українських судах. Зокрема, здійснюють супровід клієнта у спорах щодо стягнення штрафних санкцій із недобросовісного постачальника сільськогосподарської продукції.

Наразі команда Hillmont Partners здобула дві перші перемоги у спорі з недобросовісним постачальником. Суд задовільнив позовні вимоги компанії у повному обсязі та постановив стягнути штрафні санкції у розмірі понад 2 млн грн з недобросовісного постачальника, який не виконав свої зобов’язання перед клієнтом за форвардними договорами.

Робота адвокатів фірми в частині захисту інтересів клієнта у решті спорів із недобросовісним контрагентом триває. Інтереси компанії групи Delta Wilmar у судових органах представляють радник Ігор Пугайко та юрист Олександр Воронцов.

* * *

Українські компанії у складі групи транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International з головним офісом у Сінгапурі, є одними із найбільших в Україні виробників тропічних масел і олійних культур. Вони входять до числа найбільших роботодавців та платників податків у південному регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: