fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда БДО в Україні проводить опитування на тему «Вплив інновації на вашу професійну діяльність»

26/ 02/ 2021
  Важливим завданням, що стоїть перед економікою України в умовах пандемії COVID-19, є модернізація бізнесу, підвищення рівня ефективності, автоматизація бізнес-процесів та їхній захист від кіберзлочинності. Впровадження цих пунктів не можливе без залучення інноваційних технологій та інструментів. Наразі триває різке підвищення попиту на індустрію високих технологій (чит. про «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»). І хоча передбачається, що 2021 рік, як і минулий рік буде великою мірою присвячений інноваціям, команда BDO вирішила поцікавитися про рівень модернізації українських компаній, які інноваційні підходи та інструменти впроваджує вітчизняний бізнес і які плани на майбутнє. BDO в Україні цікаво дізнатися про стан інновацій в українських компаніях. Тому запрошуємо представників усіх ланок бізнесу поділитися своєю думкою та взяти участь у нашому опитуванні. Для нас важлива думка кожного. З результатами дослідження обов’язково поділимося в розгорнутій публікації на нашому сайті. Також у кожного учасника є можливість взяти участь у розіграші довгоочікуваної новинки 2021 року від нашого партнера видавництва Баланс Бізнес Букс — Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу, автор Девід Роуен. Розіграш ми проведемо за допомогою сервісу Random.org 5 березня та оприлюднимо результати на нашій офіційній сторінці у Facebook. Натискайте нижче «пройти опитування», відповідайте на запитання та нехай щастить у конкурсі! ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Важливим завданням, що стоїть перед економікою України в умовах пандемії COVID-19, є модернізація бізнесу, підвищення рівня ефективності, автоматизація бізнес-процесів та їхній захист від кіберзлочинності. Впровадження цих пунктів не можливе без залучення інноваційних технологій та інструментів.

Наразі триває різке підвищення попиту на індустрію високих технологій (чит. про «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»). І хоча передбачається, що 2021 рік, як і минулий рік буде великою мірою присвячений інноваціям, команда BDO вирішила поцікавитися про рівень модернізації українських компаній, які інноваційні підходи та інструменти впроваджує вітчизняний бізнес і які плани на майбутнє.

BDO в Україні цікаво дізнатися про стан інновацій в українських компаніях. Тому запрошуємо представників усіх ланок бізнесу поділитися своєю думкою та взяти участь у нашому опитуванні. Для нас важлива думка кожного. З результатами дослідження обов’язково поділимося в розгорнутій публікації на нашому сайті.

Також у кожного учасника є можливість взяти участь у розіграші довгоочікуваної новинки 2021 року від нашого партнера видавництва Баланс Бізнес Букс“Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу”, автор Девід Роуен. Розіграш ми проведемо за допомогою сервісу Random.org 5 березня та оприлюднимо результати на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Натискайте нижче «пройти опитування», відповідайте на запитання та нехай щастить у конкурсі!

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: