fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Колаборація з турботою про суспільство

10/ 04/ 2020
    Сьогодні виключний час, щоб закласти основу для доброзичливих відносин, де надовго збережеться почуття вдячності і впевненість у взаємній підтримці. Через пандемію коронавируса і виниклої згодом економічної кризи, благодійний фонд SOS CHILDRENS VILLAGES, за плечима якого історія більш ніж в 70 років, фіксує різке падіння благодійних зборів. Скорочуються як пожертвування від бізнесу, так і кількість перерахувань від індивідуальних осіб. У поточній ситуації невизначеності яскраводають про себе знати лідери, які усвідомлюють, що кількість людей, які потребують допомоги стрімко збільшується. Вони активно вкладають ресурси для вирішення соціальних проблем громадськості. Так CEO CLUB UKRAINE зібрав кошти для покупки продуктових наборів для сімей в складних життєвих обставинах, які перебувають під опікою фонду SOS CHILDRENS VILLAGES UKRAINE. НОВА ПОШТА забезпечує для фонду pro-bono доставку продуктових наборів та медикаментів для сімей в кризі, а багаторічний партнер RADISSON BLU в звязку з тимчасовим закриттям готелю передав продукти харчування для дітей в прийомних сімях. HYATT REGENCY KYIV подбали про гігієну і передали рукавички і дезинфікуючий засіб і більш того, в якості допомоги фонду запропонували 15% від продажу великодніх пасок. Якщо не буде участі і конкретної допомоги сьогодні, то діти з сімей в кризі можуть виявитися на вулиці або в інтернатних установах вже завтра. Не буде нового сильного суспільства, де у кожного є можливість бути успішним. Дізнайтеся, як можна приєднатися і підтримати дітей та родини в кризі у фахівця з розвитку відносин з партнерами SOS CHILDRENS VILLAGES, Наталії Галдєєвої, +380(95)0117858, [email protected], або через сайт https://sos-ukraine.org/covid-19/
01/

 

Сьогодні виключний час, щоб закласти основу для доброзичливих відносин, де надовго збережеться почуття вдячності і впевненість у взаємній підтримці.

Через пандемію коронавируса і виниклої згодом економічної кризи, благодійний фонд SOS CHILDRENS VILLAGES, за плечима якого історія більш ніж в 70 років, фіксує різке падіння благодійних зборів. Скорочуються як пожертвування від бізнесу, так і кількість перерахувань від індивідуальних осіб.

У поточній ситуації невизначеності яскраводають про себе знати лідери, які усвідомлюють, що кількість людей, які потребують допомоги стрімко збільшується. Вони активно вкладають ресурси для вирішення соціальних проблем громадськості.

Так CEO CLUB UKRAINE зібрав кошти для покупки продуктових наборів для сімей в складних життєвих обставинах, які перебувають під опікою фонду SOS CHILDRENS VILLAGES UKRAINE. НОВА ПОШТА забезпечує для фонду pro-bono доставку продуктових наборів та медикаментів для сімей в кризі, а багаторічний партнер RADISSON BLU в зв’язку з тимчасовим закриттям готелю передав продукти харчування для дітей в прийомних сім’ях. HYATT REGENCY KYIV подбали про гігієну і передали рукавички і дезинфікуючий засіб і більш того, в якості допомоги фонду запропонували 15% від продажу великодніх пасок.

Якщо не буде участі і конкретної допомоги сьогодні, то діти з сімей в кризі можуть виявитися на вулиці або в інтернатних установах вже завтра. Не буде нового сильного суспільства, де у кожного є можливість бути успішним.

Дізнайтеся, як можна приєднатися і підтримати дітей та родини в кризі у фахівця з розвитку відносин з партнерами SOS CHILDRENS VILLAGES, Наталії Галдєєвої, +380(95)0117858, [email protected], або через сайт https://sos-ukraine.org/covid-19/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: