fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Книга “Non-Bullshit Innovation” Девіда Роуена — очікувана новинка 2021 року від партнерів Баланс Бізнес Букс

01/ 03/ 2021
  «Інновації — це те, що буде створювати наше майбутнє. Воно нас скоро наздожене. Ми вже можемо розмовляти з побутовими приладами. Майбутня мета — це створення віртуальної інтерактивної людини.» Девід Роуен Ця книга з гучною назвою і яскравою обкладинкою розповідає про інновації, діджиталізацію, видатні, і не дуже, стартапи останніх десятиліть. Ідея написання книги «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» спала на думку Девіду Роуену в часи, коли він багато спілкувався з керівниками великих компаній, які вже багато років є на ринку — банки, медіа, виробництва. І як зазначає автор, майже всі керівники усвідомлювали цифрову революцію, але не хотіли під неї підлаштовуватися, бо заробляють гроші по-старому. Вони інвестували у фейкові інновації, будували цілі будівлі, повні стартапів, але це не призводило до появи нових продуктів, які б перезапустили їхній бізнес. І тоді Девід подумав — мусять же ж бути у світі люди, які скористалися досвідом і перевагами, щоб підготувати бізнес до викликів майбутнього. Щоб знайти таких, він здійснив 130 перельотів, зустрічався зі стартаперами, серед яких — засновники WhatsApp, LinkedIn, Google, Didi, Spotify, Xiaomi, Nest і Twitter. За результатами досліджень автор написав книгу, яку ви вже зараз можете замовити в наших партнерів, видавництва Баланс Бізнес Букс. Відгуки: «У цій визначній книзі Девід Роуен розповідає історію трансформації: як організація знаходить новий спосіб ведення справ за допомогою інновацій, в основі яких — нестримна підприємницька уява. Особливо корисно те, що він не обмежується лише невеликими стартапами, не кажучи вже про мрійливих “винахідників”, — він знаходить інновації у великих компаніях і навіть в урядових інституціях». — Метт Рідлі, The Times. Більше інформації про книгу «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» можна знайти ТУТ.

«Інновації — це те, що буде створювати наше майбутнє. Воно нас скоро наздожене. Ми вже можемо розмовляти з побутовими приладами. Майбутня мета — це створення віртуальної інтерактивної людини.»

Девід Роуен

Ця книга з гучною назвою і яскравою обкладинкою розповідає про інновації, діджиталізацію, видатні, і не дуже, стартапи останніх десятиліть.

Ідея написання книги «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» спала на думку Девіду Роуену в часи, коли він багато спілкувався з керівниками великих компаній, які вже багато років є на ринку — банки, медіа, виробництва. І як зазначає автор, майже всі керівники усвідомлювали цифрову революцію, але не хотіли під неї підлаштовуватися, бо заробляють гроші по-старому. Вони інвестували у фейкові інновації, будували цілі будівлі, повні стартапів, але це не призводило до появи нових продуктів, які б перезапустили їхній бізнес.

І тоді Девід подумав — мусять же ж бути у світі люди, які скористалися досвідом і перевагами, щоб підготувати бізнес до викликів майбутнього. Щоб знайти таких, він здійснив 130 перельотів, зустрічався зі стартаперами, серед яких — засновники WhatsApp, LinkedIn, Google, Didi, Spotify, Xiaomi, Nest і Twitter. За результатами досліджень автор написав книгу, яку ви вже зараз можете замовити в наших партнерів, видавництва Баланс Бізнес Букс.

Відгуки:

«У цій визначній книзі Девід Роуен розповідає історію трансформації: як організація знаходить новий спосіб ведення справ за допомогою інновацій, в основі яких — нестримна підприємницька уява. Особливо корисно те, що він не обмежується лише невеликими стартапами, не кажучи вже про мрійливих “винахідників”, — він знаходить інновації у великих компаніях і навіть в урядових інституціях». — Метт Рідлі, The Times.

Більше інформації про книгу «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» можна знайти ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: