fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМУ призначив Тетяну Бережну, радницю ЮФ Василь Кісіль і Партнери, заступницею міністра економіки України

01/ 07/ 2022
  17 червня 2022 року Кабінет Міністрів України призначив Тетяну Бережну заступницею міністра економіки. На новий посаді Тетяна буде займатися трудовою реформою, щоби збільшити таким чином приплив інвестицій в Україну, популяризувати легальну занятість і забезпечити ефективність та захист інтересів так званої «армії відновлення» України. Тетяна Бережна приєдналася до Василь Кісіль і Партнери у 2011 році. З 2019 року ввійшла до складу управлінської команди фірми в якості радниці. Тетяна спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів. Авторитетні міжнародні рейтинги Chambers Europe, Legal 500 та World Tax неодноразово називали Тетяну професіоналом у сфері оподаткування. Коментуючи своє призначення, Тетяна зазначила: «Це дуже велика честь для мене – приєднатися до команди Міністерства економіки України, робота, візія і роль якого є надзвичайно важливою для Батьківщини у такий буремний час. Мої досвід, здобута експертиза і наснага тепер для України. Дуже вдячна Василь Кісіль і Партнери, Андрію Стельмащуку, нашим клієнтам і партнерам за ці 11 надзвичайно продуктивних і змістовних років роботи в адвокатській сфері». «У Василь Кісіль і Партнери Тетяна Бережна пройшла шлях від молодшої юристки до радниці. Ми вдячні Тетяні за її внесок у розвиток фірми та практики вирішення спорів. Бажаємо Тетяні не втрачати цілеспрямованості і сміливості, бути незламною духом та втілити задуми, які зроблять Україну кращою», – сказав Андрій Стельмащук, керуючий партнер ЮФ Василь Кісіль і Партнери. * * * Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

17 червня 2022 року Кабінет Міністрів України призначив Тетяну Бережну заступницею міністра економіки. На новий посаді Тетяна буде займатися трудовою реформою, щоби збільшити таким чином приплив інвестицій в Україну, популяризувати легальну занятість і забезпечити ефективність та захист інтересів так званої «армії відновлення» України.

Тетяна Бережна приєдналася до Василь Кісіль і Партнери у 2011 році. З 2019 року ввійшла до складу управлінської команди фірми в якості радниці. Тетяна спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів. Авторитетні міжнародні рейтинги Chambers Europe, Legal 500 та World Tax неодноразово називали Тетяну професіоналом у сфері оподаткування.

Коментуючи своє призначення, Тетяна зазначила: «Це дуже велика честь для мене – приєднатися до команди Міністерства економіки України, робота, візія і роль якого є надзвичайно важливою для Батьківщини у такий буремний час. Мої досвід, здобута експертиза і наснага тепер для України. Дуже вдячна Василь Кісіль і Партнери, Андрію Стельмащуку, нашим клієнтам і партнерам за ці 11 надзвичайно продуктивних і змістовних років роботи в адвокатській сфері».

«У Василь Кісіль і Партнери Тетяна Бережна пройшла шлях від молодшої юристки до радниці. Ми вдячні Тетяні за її внесок у розвиток фірми та практики вирішення спорів. Бажаємо Тетяні не втрачати цілеспрямованості і сміливості, бути незламною духом та втілити задуми, які зроблять Україну кращою», – сказав Андрій Стельмащук, керуючий партнер ЮФ Василь Кісіль і Партнери.

* * *

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: