fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери знову підтвердила звання лідера податкової практики в Україні

04/ 06/ 2021
  Видання «Юридична газета» опублікувало результати власного щорічного рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній-2020», згідно з яким КМ Партнери увійшла до переліку 50 найкращих юридичних компаній. В окремій номінації «Лідери практик-2020» КМ Партнери у черговий раз визнана фірмою-лідером юридичного ринку України у сфері податкового/митного права. Дослідження «Лідери ринку» було започатковане редакцією «Юридичної газети» у 2016 році. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проектну роботу юридичних компаній. Вітаємо нашу команду експертів!

Видання «Юридична газета» опублікувало результати власного щорічного рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній-2020», згідно з яким КМ Партнери увійшла до переліку 50 найкращих юридичних компаній.

В окремій номінації «Лідери практик-2020» КМ Партнери у черговий раз визнана фірмою-лідером юридичного ринку України у сфері податкового/митного права.

Дослідження «Лідери ринку» було започатковане редакцією «Юридичної газети» у 2016 році. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проектну роботу юридичних компаній.

Вітаємо нашу команду експертів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: