fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери захистила інтереси «Монделіс Україна» в спорі з податковим органом щодо повернення коштів

11/ 10/ 2018
  Фахівці КМ Партнери успішно захистили інтереси українського підприємства, що належить до міжнародної групи компаній Mondelēz International, найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок, у спорі з Офісом великих платників ДФС щодо повернення переплати. У суді завдяки комплексно розробленій фахівцями КМ Партнери стратегії захисту вдалося підтвердити право «Монделіс Україна» на повернення переплати з податку на прибуток, у тому числі значної частини суми, яка заперечувалась Офісом великих платників ДФС і не відображалась у внутрішній системі обліку податкових органів. Суди підтвердили наявність у «Монделіс Україна» повної суми переплати з податку на прибуток, зобов’язали Офіс великих платників ДФС відкоригувати дані внутрішньої системи обліку, відобразивши повну суму переплати, та зобов’язали повернути суму переплати «Монделіс Україна». Завдяки цьому наразі «Монделіс Україна» вже повернута практично вся сума такої переплати. В судовому спорі представництво інтересів «Монделіс Україна» здійснювала команда фахівців КМ Партнери, зокрема старший радник Марія Козленко та юрист Юлія Кривомаз, під керівництвом старшого партнера Олександра Мініна.

Фахівці КМ Партнери успішно захистили інтереси українського підприємства, що належить до міжнародної групи компаній Mondelēz International, найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок, у спорі з Офісом великих платників ДФС щодо повернення переплати.

У суді завдяки комплексно розробленій фахівцями КМ Партнери стратегії захисту вдалося підтвердити право «Монделіс Україна» на повернення переплати з податку на прибуток, у тому числі значної частини суми, яка заперечувалась Офісом великих платників ДФС і не відображалась у внутрішній системі обліку податкових органів.

Суди підтвердили наявність у «Монделіс Україна» повної суми переплати з податку на прибуток, зобов’язали Офіс великих платників ДФС відкоригувати дані внутрішньої системи обліку, відобразивши повну суму переплати, та зобов’язали повернути суму переплати «Монделіс Україна». Завдяки цьому наразі «Монделіс Україна» вже повернута практично вся сума такої переплати.

В судовому спорі представництво інтересів «Монделіс Україна» здійснювала команда фахівців КМ Партнери, зокрема старший радник Марія Козленко та юрист Юлія Кривомаз, під керівництвом старшого партнера Олександра Мініна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: