fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери визнана найкращою юридичною фірмою у сферах податкового консультування та податкових спорів

11/ 07/ 2022
  Рейтингове дослідження «50 провідних юридичних фірм України» визнало КМ Партнери однією з найкращих юридичних фірм України. Отже, за результатами дослідження «Лідери практик. Оподаткування» КМ Партнери у черговий раз визнана № 1 у сферах і податкового консультування, і податкових спорів. Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування. Партнер Олександр Шемяткін включений до переліку провідних юристів у категорії податкових спорів та податкового консультування. Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Його ключовою особливістю є всебічна оцінка діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями. До уваги береться репутація компанії – її оцінка колегами по юридичному ринку. Методологія та комплексний аналіз дають можливість максимально точно визначити лідерів ринку юридичних послуг. Вдячні нашим клієнтам і колегам за довіру та визнання результатів нашої роботи!

Рейтингове дослідження «50 провідних юридичних фірм України» визнало КМ Партнери однією з найкращих юридичних фірм України.

Отже, за результатами дослідження «Лідери практик. Оподаткування» КМ Партнери у черговий раз визнана № 1 у сферах і податкового консультування, і податкових спорів.

Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування.

Партнер Олександр Шемяткін включений до переліку провідних юристів у категорії податкових спорів та податкового консультування.

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Його ключовою особливістю є всебічна оцінка діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями. До уваги береться репутація компанії – її оцінка колегами по юридичному ринку. Методологія та комплексний аналіз дають можливість максимально точно визначити лідерів ринку юридичних послуг.

Вдячні нашим клієнтам і колегам за довіру та визнання результатів нашої роботи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: