fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери визнана кращою юридичною фірмою у сфері оподаткування

06/ 12/ 2018
  КМ Партнери відзначена у рейтинговому дослідженні «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», що проводиться газетою «Юридична практика». Рейтинг базується на комплексному аналізі ключових показників діяльності юридичних фірм із врахуванням загального рівня їх визнання та репутації в розрізі окремих практик. Згідно з рейтингом КМ Партнери стала кращою фірмою у сфері податкового права в Україні, а також посіла 1 місце серед лідерів ринку в категоріях податкових спорів та податкового консультування. Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування та відомим юристом на ринку послуг для агробізнесу. Партнер Максим Олексіюк відзначений у рейтингу відомих юристів у категорії «Судова практика». Партнер Олександр Шемяткін увійшов до ТОП-5 провідних юристів у категорії податкових спорів. Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

КМ Партнери відзначена у рейтинговому дослідженні «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», що проводиться газетою «Юридична практика». Рейтинг базується на комплексному аналізі ключових показників діяльності юридичних фірм із врахуванням загального рівня їх визнання та репутації в розрізі окремих практик.

Згідно з рейтингом КМ Партнери стала кращою фірмою у сфері податкового права в Україні, а також посіла 1 місце серед лідерів ринку в категоріях податкових спорів та податкового консультування.

Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування та відомим юристом на ринку послуг для агробізнесу.

Партнер Максим Олексіюк відзначений у рейтингу відомих юристів у категорії «Судова практика».

Партнер Олександр Шемяткін увійшов до ТОП-5 провідних юристів у категорії податкових спорів.

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: