fbpx

КМ Партнери визнана кращою юридичною фірмою у сфері оподаткування

16/ 04/ 2020
  КМ Партнери відзначена у рейтинговому дослідженні «50 провідних юридичних фірм України 2019 року», що проводиться газетою «Юридична практика». Рейтинг базується на комплексному аналізі ключових показників діяльності юридичних фірм із врахуванням загального рівня їх визнання та репутації в розрізі окремих практик. Згідно з рейтингом КМ Партнери у черговий раз стала кращою фірмою у питаннях оподаткування в Україні, а також відзначена серед відомих фірм у сфері агробізнесу. Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування та відомим юристом на ринку послуг для агробізнесу. Партнер Максим Олексіюк відзначений у рейтингу відомих юристів у категоріях «Нерухомість» та «Судова практика». Партнер Олександр Шемяткін увійшов до ТОП-5 провідних юристів у категорії податкових спорів.

КМ Партнери відзначена у рейтинговому дослідженні «50 провідних юридичних фірм України 2019 року», що проводиться газетою «Юридична практика». Рейтинг базується на комплексному аналізі ключових показників діяльності юридичних фірм із врахуванням загального рівня їх визнання та репутації в розрізі окремих практик.

Згідно з рейтингом КМ Партнери у черговий раз стала кращою фірмою у питаннях оподаткування в Україні, а також відзначена серед відомих фірм у сфері агробізнесу.

Старшого партнера КМ Партнери Олександра Мініна визнано авторитетним юристом у сфері оподаткування та відомим юристом на ринку послуг для агробізнесу.

Партнер Максим Олексіюк відзначений у рейтингу відомих юристів у категоріях «Нерухомість» та «Судова практика».

Партнер Олександр Шемяткін увійшов до ТОП-5 провідних юристів у категорії податкових спорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: