fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери виступила юридичним радником IDS Borjomi з продажу заводу з виробництва мінеральних вод в Україні

07/ 07/ 2022
  КМ Партнери виступила юридичним радником компаній групи IDS Borjomi з питань, пов’язаних з продажем бізнесу з видобування, виробництва та реалізації мінеральних природніх вод під торговою маркою «Трускавецька», групі компаній Dragon Capital. Над проектом працювала команда фахівців КМ Партнери у складі партнера Максима Олексіюка та старшого радника Олександра Шворака з основного кола питань і старшого партнера Олександра Мініна – з аспектів, пов’язаних з оподаткуванням. Проект стосується, зокрема, мінеральних столових вод: ТМ «Трускавецька Аква-Еко», «Трускавецька Кришталева» та «Трускавецька Заповідна». Відповідні виробничі потужності розташовані у Трускавці. IDS Borjomi – група компаній, що є лідером ринку мінеральних вод в Україні. Найбільш відомі в Україні торгові марки групи: «Моршинська», «Миргородська», «Старий Миргород», «Сорочинська». Також IDS Borjomi є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.

КМ Партнери виступила юридичним радником компаній групи IDS Borjomi з питань, пов’язаних з продажем бізнесу з видобування, виробництва та реалізації мінеральних природніх вод під торговою маркою «Трускавецька», групі компаній Dragon Capital.

Над проектом працювала команда фахівців КМ Партнери у складі партнера Максима Олексіюка та старшого радника Олександра Шворака з основного кола питань і старшого партнера Олександра Мініна – з аспектів, пов’язаних з оподаткуванням.

Проект стосується, зокрема, мінеральних столових вод: ТМ «Трускавецька Аква-Еко», «Трускавецька Кришталева» та «Трускавецька Заповідна». Відповідні виробничі потужності розташовані у Трускавці.

IDS Borjomi – група компаній, що є лідером ринку мінеральних вод в Україні. Найбільш відомі в Україні торгові марки групи: «Моршинська», «Миргородська», «Старий Миргород», «Сорочинська». Також IDS Borjomi є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: