fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери виступила юридичним радником Archer Software у трансакції з продажу активів на користь Cprime

01/ 06/ 2021
  КМ Партнери виступила юридичним радником Archer Software, української компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення на замовлення, у трансакції з продажу активів цієї компанії на користь Cprime, лідера американського ринку з Agile, DevOps та Atlassian консалтингу. Команда КМ Партнери супроводжувала трансакцію з юридичних та податкових питань, включаючи аналіз податкових наслідків здійснення трансакції, роботу над договором купівлі-продажу, правовий супровід передачі прав на матеріальні та нематеріальні активи української компанії (торгової марки, програмного забезпечення, клієнтської бази та ін.) на користь нового власника. Над проектом працювала команда фахівців КМ Партнери у складі партнерів Олександра Шемяткіна та Інни Таптунової і старшого радника Андрія Денисенка. Cprime, компанія з міжнародної групи Alten, є глобальною консалтинговою фірмою, що допомагає синхронізувати бізнес в період трансформації. Cprime була відзначена нагородою Atlassian Agile Partner of the Year за 2019 рік та є обраним партнером для компаній зі списку Fortune 100, що прагнуть гнучкості та створення цінності бізнесу. Cprime допомагає бізнес-лідерам приймати рішення, впроваджувати цифрові продукти й перевершувати бізнес-цілі. Archer Software – це компанія, яка займається консалтингом в області ІТ та розробкою програмного забезпечення, що допомагає стартапам та підприємствам діджиталізувати свої продукти у сферах охорони здоров’я, автомобілебудування та фінансових технологій. З 2000 року Archer Software спроектувала, розробила та супроводжувала понад 500 B2B, B2C та B2G продуктів для більш ніж 300 клієнтів.

КМ Партнери виступила юридичним радником Archer Software, української компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення на замовлення, у трансакції з продажу активів цієї компанії на користь Cprime, лідера американського ринку з Agile, DevOps та Atlassian консалтингу.

Команда КМ Партнери супроводжувала трансакцію з юридичних та податкових питань, включаючи аналіз податкових наслідків здійснення трансакції, роботу над договором купівлі-продажу, правовий супровід передачі прав на матеріальні та нематеріальні активи української компанії (торгової марки, програмного забезпечення, клієнтської бази та ін.) на користь нового власника.

Над проектом працювала команда фахівців КМ Партнери у складі партнерів Олександра Шемяткіна та Інни Таптунової і старшого радника Андрія Денисенка.

Cprime, компанія з міжнародної групи Alten, є глобальною консалтинговою фірмою, що допомагає синхронізувати бізнес в період трансформації. Cprime була відзначена нагородою Atlassian Agile Partner of the Year за 2019 рік та є обраним партнером для компаній зі списку Fortune 100, що прагнуть гнучкості та створення цінності бізнесу. Cprime допомагає бізнес-лідерам приймати рішення, впроваджувати цифрові продукти й перевершувати бізнес-цілі.

Archer Software – це компанія, яка займається консалтингом в області ІТ та розробкою програмного забезпечення, що допомагає стартапам та підприємствам діджиталізувати свої продукти у сферах охорони здоров’я, автомобілебудування та фінансових технологій. З 2000 року Archer Software спроектувала, розробила та супроводжувала понад 500 B2B, B2C та B2G продуктів для більш ніж 300 клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: