fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтинговому дослідженні World Transfer Pricing

27/ 11/ 2018
  П’ятий рік поспіль робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу World Transfer Pricing авторитетного видання International Tax Review. World Transfer Pricing – це міжнародне дослідження, що відзначає найбільш ефективні практики з трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи більше 50 юрисдикцій, розташованих по всьому світу. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ в різних юрисдикціях, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері. Цьогорічне відзначення у рейтингу базується на аналізі роботи і досвіду фірм, відгуках 1500 експертів і 2500 клієнтів.

П’ятий рік поспіль робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу World Transfer Pricing авторитетного видання International Tax Review.

World Transfer Pricing – це міжнародне дослідження, що відзначає найбільш ефективні практики з трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи більше 50 юрисдикцій, розташованих по всьому світу. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ в різних юрисдикціях, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері. Цьогорічне відзначення у рейтингу базується на аналізі роботи і досвіду фірм, відгуках 1500 експертів і 2500 клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: