fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтинговому дослідженні World Transfer Pricing 2022

06/ 07/ 2022
  За результатами дослідження World Transfer Pricing 2022 робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу вже восьмий рік поспіль. Персональне визнання отримав партнер КМ Партнери Іван Шинкаренко за значні успіхи у сфері трансфертного ціноутворення. World Transfer Pricing разом з International Tax Review відзначає найбільш ефективні фірми у сфері трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи вже більше 50 юрисдикцій. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері, та включає в себе лише провідні фірми у цьому напрямку. Ми щиро вдячні клієнтам та колегам за високу оцінку та визнання результатів нашої роботи!

За результатами дослідження World Transfer Pricing 2022 робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу вже восьмий рік поспіль.

Персональне визнання отримав партнер КМ Партнери Іван Шинкаренко за значні успіхи у сфері трансфертного ціноутворення.

World Transfer Pricing разом з International Tax Review відзначає найбільш ефективні фірми у сфері трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи вже більше 50 юрисдикцій. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері, та включає в себе лише провідні фірми у цьому напрямку.

Ми щиро вдячні клієнтам та колегам за високу оцінку та визнання результатів нашої роботи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: