fbpx

КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтинговому дослідженні World Transfer Pricing 2020

09/ 01/ 2020
  Шостий рік поспіль робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу World Transfer Pricing 2020 авторитетного видання International Tax Review. World Transfer Pricing – це міжнародне дослідження, що відзначає найбільш ефективні практики з трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи більше 55 юрисдикцій. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері. Цьогорічне відзначення у рейтингу базується на аналізі роботи і досвіду близько 800 фірм, відгуках 2 700 експертів і 10 000 клієнтів.

Шостий рік поспіль робота команди КМ Партнери високо відзначена у міжнародному рейтингу World Transfer Pricing 2020 авторитетного видання International Tax Review.

World Transfer Pricing – це міжнародне дослідження, що відзначає найбільш ефективні практики з трансфертного ціноутворення у світі, охоплюючи більше 55 юрисдикцій. Рейтингове дослідження оцінює досягнення та досвід з ТЦУ, надаючи найповнішу інформацію про ринок послуг у даній сфері. Цьогорічне відзначення у рейтингу базується на аналізі роботи і досвіду близько 800 фірм, відгуках 2 700 експертів і 10 000 клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: