fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери високо оцінена рейтингом Chambers Europe 2020

15/ 04/ 2020
  За результатами нещодавно опублікованого рейтингу Chambers Europe 2020 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже другий рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні. Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, видання наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах та є експертом в успішному вирішенні спорів на рівні Верховного Суду». «КМ Партнери – одна з найкращих команд в Україні з питань оподаткування», – зазначає одне з джерел дослідження. Персональні визнання рейтингу отримали: Олександр Мінін відзначений у категорії «Star Individuals» як провідний фахівець у галузі податкового права. Довідник наголошує на багаторічному успішному досвіді Олександра у наданні захисту клієнтам в значних податкових спорах, зокрема й у супроводі кримінальних справ. За інформацією одного з джерел, «він є знаковою особистістю на юридичному ринку». Олександр Шемяткін відзначений у категорії «Band 1» як авторитетний податковий експерт, що знається як на складних податкових спорах, так і на податковому консультуванні. «Олександр заслуговує на найвищу міру поваги», – говорить один із оглядачів ринку. Іван Шинкаренко отримав високе визнання за значний досвід та досягнення у сфері трансфертного ціноутворення та митного права. Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

За результатами нещодавно опублікованого рейтингу Chambers Europe 2020 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже другий рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні.

Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, видання наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах та є експертом в успішному вирішенні спорів на рівні Верховного Суду».

«КМ Партнери – одна з найкращих команд в Україні з питань оподаткування», – зазначає одне з джерел дослідження.

Персональні визнання рейтингу отримали:

Олександр Мінін відзначений у категорії «Star Individuals» як провідний фахівець у галузі податкового права. Довідник наголошує на багаторічному успішному досвіді Олександра у наданні захисту клієнтам в значних податкових спорах, зокрема й у супроводі кримінальних справ. За інформацією одного з джерел, «він є знаковою особистістю на юридичному ринку».

Олександр Шемяткін відзначений у категорії «Band 1» як авторитетний податковий експерт, що знається як на складних податкових спорах, так і на податковому консультуванні. «Олександр заслуговує на найвищу міру поваги», – говорить один із оглядачів ринку.

Іван Шинкаренко отримав високе визнання за значний досвід та досягнення у сфері трансфертного ціноутворення та митного права.

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: