fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери відзначена в ексклюзивному рейтингу від International Tax Review

03/ 04/ 2019
  03 квітня 2019 року авторитетне міжнародне видання International Tax Review презентувало нове рейтингове дослідження «The world’s best tax transactional firm 2019», покликане визначити найкращі в світі фірми, що допомагають великим мультинаціональним компаніям уникати ризиків при здійсненні реструктуризації, злиття та поглинання, а також успішно консультують клієнтів щодо оподаткування бізнес-операцій і стають провідниками у змінах, спричинених BEPS. КМ Партнери увійшла у Tier 1 серед фірм України, в черговий раз підтвердивши свій винятковий досвід у податковій сфері, авторитет серед клієнтів та надання високопрофесійних консультативних послуг. Результати рейтингу були сформовані на основі опитування керівників податкових департаментів провідних світових компаній на предмет фірм, яким вони найбільше довіряють. Специфікою дослідження став акцент саме на консультативних і дорадчих послугах юридичних та аудиторських фірм.

03 квітня 2019 року авторитетне міжнародне видання International Tax Review презентувало нове рейтингове дослідження «The world’s best tax transactional firm 2019», покликане визначити найкращі в світі фірми, що допомагають великим мультинаціональним компаніям уникати ризиків при здійсненні реструктуризації, злиття та поглинання, а також успішно консультують клієнтів щодо оподаткування бізнес-операцій і стають провідниками у змінах, спричинених BEPS.

КМ Партнери увійшла у Tier 1 серед фірм України, в черговий раз підтвердивши свій винятковий досвід у податковій сфері, авторитет серед клієнтів та надання високопрофесійних консультативних послуг.

Результати рейтингу були сформовані на основі опитування керівників податкових департаментів провідних світових компаній на предмет фірм, яким вони найбільше довіряють. Специфікою дослідження став акцент саме на консультативних і дорадчих послугах юридичних та аудиторських фірм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: