fbpx

КМ Партнери відзначена у рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2019»

03/ 01/ 2020
  За результатами щорічного рейтингового дослідження «Юридичної Газети» «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України – 2019» КМ Партнери в черговий раз підтвердила свій авторитет та високий професіоналізм у наданні послуг. За відгуками клієнтів старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін вкотре увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У рейтингу юристів-лідерів практик у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко.

За результатами щорічного рейтингового дослідження «Юридичної Газети» «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України – 2019» КМ Партнери в черговий раз підтвердила свій авторитет та високий професіоналізм у наданні послуг.

За відгуками клієнтів старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін вкотре увійшли до ТОП-100 кращих юристів України.

У рейтингу юристів-лідерів практик у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: