fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери відзначена у рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018»

18/ 10/ 2018
  18 жовтня 2018 року «Юридична Газета» опублікувала результати щорічного власного рейтингового дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018». Згідно з рейтингом старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін у черговий раз увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У рейтингу юристів-лідерів практики у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко. Партнера Максима Олексіюка визнано лідером у практиці «Будівництво та нерухомість». Друкована версія дослідження буде опублікована на сторінках Довідника для бізнесу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018» на початку грудня 2018 року. Детальніше ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

18 жовтня 2018 року «Юридична Газета» опублікувала результати щорічного власного рейтингового дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018».

Згідно з рейтингом старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін у черговий раз увійшли до ТОП-100 кращих юристів України.

У рейтингу юристів-лідерів практики у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко.

Партнера Максима Олексіюка визнано лідером у практиці «Будівництво та нерухомість».

Друкована версія дослідження буде опублікована на сторінках Довідника для бізнесу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018» на початку грудня 2018 року.

Детальніше ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: