fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери святкує 20-річний ювілей

22/ 03/ 2019
  22 березня 2019 року юридична фірма «КМ Партнери» святкує свій 20-річний ювілей. У 1999 році Олександр Мінін став одним із засновників фірми, де він лишається старшим партнером до сьогодні. За 20 років КМ Партнери виросла в одну з провідних юридичних фірм України і беззаперечного лідера у сфері податкового права. У 2014 році фірма стала ексклюзивним членом WTS Global в Україні – провідної глобальної мережі у галузі оподаткування. 20 років стали продуктивними не лише у сфері податкового права – сьогодні досвід фірми включає численні успішні справи у сферах митного, трудового, кримінального та корпоративного права, трансфертного ціноутворення, нерухомості та будівництва, сільського господарства, інтелектуальної власності тощо. Експерти КМ Партнери також займаються громадською, освітньо-професійною та видавничою діяльністю. Особлива увага приділяється вдосконаленню законодавства та реформам – фахівці фірми є авторами багатьох законопроектів, покликаних покращити умови розвитку бізнесу та стимулювати розвиток економіки України. З кожним роком КМ Партнери збільшує кількість успішних справ і проектів, зарекомендувавши себе як юридична фірма з відмінною репутацією, що підтверджується високими позиціями у вітчизняних та міжнародних рейтингах. КМ Партнери дякує колегам, клієнтам та партнерам за довіру та плідну співпрацю.

22 березня 2019 року юридична фірма «КМ Партнери» святкує свій 20-річний ювілей. У 1999 році Олександр Мінін став одним із засновників фірми, де він лишається старшим партнером до сьогодні. За 20 років КМ Партнери виросла в одну з провідних юридичних фірм України і беззаперечного лідера у сфері податкового права. У 2014 році фірма стала ексклюзивним членом WTS Global в Україні – провідної глобальної мережі у галузі оподаткування.

20 років стали продуктивними не лише у сфері податкового права – сьогодні досвід фірми включає численні успішні справи у сферах митного, трудового, кримінального та корпоративного права, трансфертного ціноутворення, нерухомості та будівництва, сільського господарства, інтелектуальної власності тощо.

Експерти КМ Партнери також займаються громадською, освітньо-професійною та видавничою діяльністю. Особлива увага приділяється вдосконаленню законодавства та реформам – фахівці фірми є авторами багатьох законопроектів, покликаних покращити умови розвитку бізнесу та стимулювати розвиток економіки України.

З кожним роком КМ Партнери збільшує кількість успішних справ і проектів, зарекомендувавши себе як юридична фірма з відмінною репутацією, що підтверджується високими позиціями у вітчизняних та міжнародних рейтингах.

КМ Партнери дякує колегам, клієнтам та партнерам за довіру та плідну співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: