fbpx

КМ Партнери підтверджує своє лідерство у міжнародному рейтингу World Tax 2019

28/ 11/ 2018
  КМ Партнери визнана кращою фірмою у сфері оподаткування в рейтинговому дослідженні World Tax 2019 авторитетного міжнародного видання International Tax Review. За результатами рейтингу також високо оцінені старший партнер Олександр Мінін, партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко. На основі комплексного аналізу діяльності юридичних фірм, відгуків експертів і клієнтів рейтинг презентує провідні фірми у практиці податкового консультування в усьому світі та вже котрий рік поспіль відзначає високий професіоналізм команди КМ Партнери.

КМ Партнери визнана кращою фірмою у сфері оподаткування в рейтинговому дослідженні World Tax 2019 авторитетного міжнародного видання International Tax Review.

За результатами рейтингу також високо оцінені старший партнер Олександр Мінін, партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко.

На основі комплексного аналізу діяльності юридичних фірм, відгуків експертів і клієнтів рейтинг презентує провідні фірми у практиці податкового консультування в усьому світі та вже котрий рік поспіль відзначає високий професіоналізм команди КМ Партнери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: