fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери — переможець у номінації «Провідна фірма року з податкового права в Україні» за версією European Tax Awards 2019

03/ 06/ 2019
  16 травня 2019 року в м. Лондон відбулася церемонія нагородження переможців XV щорічної премії European Tax Awards 2019 від авторитетного рейтингового видання International Tax Review. КМ Партнери отримала першість у номінації «Провідна фірма року з податкового права в Україні». Нагорода стала не лише визнанням високої якості послуг та успішного супроводу складних справ, а й результатом активної громадської діяльності фірми. Зокрема, міжнародні спеціалісти з оподаткування високо оцінили розробку проекту закону з податку на виведений капітал та механізм його впровадження в Україні. Всесвітня мережа WTS Global, членом якої є КМ Партнери, третій рік поспіль визнана «Провідною фірмою з непрямого оподаткування у Європі». Детальніше з результатами нагородження можна ознайомитися за посиланням.

16 травня 2019 року в м. Лондон відбулася церемонія нагородження переможців XV щорічної премії European Tax Awards 2019 від авторитетного рейтингового видання International Tax Review.

КМ Партнери отримала першість у номінації «Провідна фірма року з податкового права в Україні». Нагорода стала не лише визнанням високої якості послуг та успішного супроводу складних справ, а й результатом активної громадської діяльності фірми. Зокрема, міжнародні спеціалісти з оподаткування високо оцінили розробку проекту закону з податку на виведений капітал та механізм його впровадження в Україні.

Всесвітня мережа WTS Global, членом якої є КМ Партнери, третій рік поспіль визнана «Провідною фірмою з непрямого оподаткування у Європі».

Детальніше з результатами нагородження можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: