fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери – переможець у номінації «Фірма року у сфері трансфертного ціноутворення в Україні» за версією European Tax Awards 2018

21/ 05/ 2018
  17 травня 2018 року в м. Лондон відбулася церемонія нагородження European Tax Awards 2018 від авторитетного видання International Tax Review.  визнана найкращою фірмою року у сфері трансфертного ціноутворення в Україні за національним рейтингом European Tax Awards 2018. Всесвітня мережа юридичних фірм WTS Global, до складу якої входить , другий рік поспіль отримує міжнародну нагороду «Європейська фірма року з непрямого оподаткування». З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.  

17 травня 2018 року в м. Лондон відбулася церемонія нагородження European Tax Awards 2018 від авторитетного видання International Tax Review.

 визнана найкращою фірмою року у сфері трансфертного ціноутворення в Україні за національним рейтингом European Tax Awards 2018.

Всесвітня мережа юридичних фірм WTS Global, до складу якої входить , другий рік поспіль отримує міжнародну нагороду «Європейська фірма року з непрямого оподаткування».

З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: