fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери – фірма року в Україні у сфері податків за результатами дослідження Best Lawyers

03/ 07/ 2018
  Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers визначило найкращих юристів за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2019. Зокрема, Best Lawyers рекомендує партнерів  серед провідних юристів України в профільних практиках: старшого партнера Олександра Мініна– у сферах податкового права та судової практики; партнерів Олександра Шемяткіната Івана Шинкаренко – у сфері податкового права. Також  визнана фірмою року в Україні у сфері податків. Окреме почесне звання «Юрист року» отримав партнер Олександр Шемяткін за особливі досягнення в галузі податкового права. Дане визнання є особливо значущим, зважаючи на те, що тільки один професіонал може отримати звання «Юрист року» в кожній юрисдикції. Авторитетне американське видання Best Lawyers проводить дослідження серед українських юридичних фірм, яке засноване виключно на взаємному оцінюванні роботи колег-юристів. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, колегам по цеху – за визнання. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers визначило найкращих юристів за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2019. Зокрема, Best Lawyers рекомендує партнерів  серед провідних юристів України в профільних практиках:

  • старшого партнера Олександра Мініна– у сферах податкового права та судової практики;
  • партнерів Олександра Шемяткіната Івана Шинкаренко – у сфері податкового права.

Також  визнана фірмою року в Україні у сфері податків.

Окреме почесне звання «Юрист року» отримав партнер Олександр Шемяткін за особливі досягнення в галузі податкового права. Дане визнання є особливо значущим, зважаючи на те, що тільки один професіонал може отримати звання «Юрист року» в кожній юрисдикції.

Авторитетне американське видання Best Lawyers проводить дослідження серед українських юридичних фірм, яке засноване виключно на взаємному оцінюванні роботи колег-юристів.

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, колегам по цеху – за визнання.

З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: