fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери – беззаперечний лідер у категорії «Податки» за рейтингом Chambers Europe 2022

13/ 07/ 2022
  За результатами опублікованого рейтингу Chambers Europe 2022 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже четвертий рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні. Довідник відзначає, що КМ Партнери  є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Один із клієнтів фірми зазначає, що «юридичні послуги, надані командою, дуже високої якості і повністю виправдали очікування». Ще одне джерело дослідження також відзначає, що  «завжди вчасно виконують запити і роблять це надзвичайно якісно». Персональні визнання рейтингу: Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем юридичного ринку України, який має багаторічний успішний досвід у галузі податкового права. Клієнти висловлюють похвалу Олександру, зазначаючи, що він «видатний юрист та адвокат, який завжди успішно вирішує судові спори на високому рівні». Олександр Шемяткін отримав високу відзнаку рейтингу як фахівець і у податкових спорах, і у консультуванні з податкових питань. Іван Шинкаренко отримав визнання за свою компетенцію у сфері трансфертного ціноутворення та податкових і митних спорах. Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

За результатами опублікованого рейтингу Chambers Europe 2022 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже четвертий рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні.

Довідник відзначає, що КМ Партнери  є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Один із клієнтів фірми зазначає, що «юридичні послуги, надані командою, дуже високої якості і повністю виправдали очікування». Ще одне джерело дослідження також відзначає, що  «завжди вчасно виконують запити і роблять це надзвичайно якісно».

Персональні визнання рейтингу:

Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем юридичного ринку України, який має багаторічний успішний досвід у галузі податкового права. Клієнти висловлюють похвалу Олександру, зазначаючи, що він «видатний юрист та адвокат, який завжди успішно вирішує судові спори на високому рівні».

Олександр Шемяткін отримав високу відзнаку рейтингу як фахівець і у податкових спорах, і у консультуванні з податкових питань.

Іван Шинкаренко отримав визнання за свою компетенцію у сфері трансфертного ціноутворення та податкових і митних спорах.

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: