fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери – беззаперечний лідер у категорії «Податки» за рейтингом Chambers Europe 2021

02/ 06/ 2021
  За результатами опублікованого рейтингу Chambers Europe 2021 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже третій рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні. Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, видання наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах та є експертом в успішному вирішенні спорів на рівні Верховного Суду». Одне з джерел дослідження відзначає команду КМ Партнери за розробку «орієнтованих на результат» підходів та унікальну здатність команди «запропонувати більш ніж одне ефективне рішення проблеми». Персональні визнання рейтингу: Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем юридичного ринку України, який має багаторічний успішний досвід у галузі податкового права. Клієнти цінують Олександра за «прагматизм», а одне з джерел висловлює похвалу Олександру «за унікальний тактичний підхід» у вирішенні проблемних питань. Олександр Шемяткін відзначений укладачами рейтингу як фахівець і у податкових спорах, і у консультуванні з податкових питань. Олександр відомий серед клієнтів своєю уважністю до деталей та скрупульозністю, а один із оглядачів ринку назвав його «надзвичайно точним». Іван Шинкаренко отримав визнання за свою компетенцію у сфері трансфертного ціноутворення та податкових спорів. Крім цього, один із клієнтів назвав Івана «блискучим фахівцем у митних питаннях». Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

За результатами опублікованого рейтингу Chambers Europe 2021 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже третій рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні.

Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, видання наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах та є експертом в успішному вирішенні спорів на рівні Верховного Суду». Одне з джерел дослідження відзначає команду КМ Партнери за розробку «орієнтованих на результат» підходів та унікальну здатність команди «запропонувати більш ніж одне ефективне рішення проблеми».

Персональні визнання рейтингу:

Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем юридичного ринку України, який має багаторічний успішний досвід у галузі податкового права. Клієнти цінують Олександра за «прагматизм», а одне з джерел висловлює похвалу Олександру «за унікальний тактичний підхід» у вирішенні проблемних питань.

Олександр Шемяткін відзначений укладачами рейтингу як фахівець і у податкових спорах, і у консультуванні з податкових питань. Олександр відомий серед клієнтів своєю уважністю до деталей та скрупульозністю, а один із оглядачів ринку назвав його «надзвичайно точним».

Іван Шинкаренко отримав визнання за свою компетенцію у сфері трансфертного ціноутворення та податкових спорів. Крім цього, один із клієнтів назвав Івана «блискучим фахівцем у митних питаннях».

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: