fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ключові практики та юристи Baker McKenzie посідають провідні позиції в Chambers Europe за 2021 рік

24/ 03/ 2021
  Київ, 24 березня 2021 року — Девять практик та девять юристів київського офісу Baker McKenzie увійшли до найвищих категорій в авторитетному міжнародному виданні Chambers Europe у 2021 році, яке було нещодавно оприлюднено. В категорії першого рівня (Band 1) були відзначені пять практик київського офісу, а саме - банківське та фінансове право, корпоративне право/ M&A, право інтелектуальної власності, трудове право, а також право нерухомості. До категорії другого рівня (Band 2) увійшли чотири практики - конкуренційне право, енергетика та природні ресурси, реструктуризація та банкрутство, податкове право. Варто відзначити, що практика нерухомості залишається єдиною практикою серед українських конкурентів, зазначених в категорії першого рівня (Band 1) черговий рік поспіль. В індивідуальному рейтингу девять юристів, в тому числі керівники практик, були рекомендовані в трьох найвищих категоріях: Сергій Чорний - в банківському та фінансовому праві (Band 1), реструктуризації і банкрутстві (Band 1) Сергій Піонтковський - в нерухомості (Band 1), енергетиці та природніх ресурсах (Band 3) Вячеслав Якимчук - в корпоративному праві/M&A (Band 1) Ліна Немченко - в нерухомості (Band 1) Геннадій Войціцький - в податковому праві (Band 1) Руслан Дробязко - в інтелектуальній власності (Band 1) Маряна Марчук - в трудовому праві (Band 1) Оксана Сімонова - в конкуренційному праві (Band 2) Ольга Дем’янюк - в корпоративному праві/ M&A (Band 3) В європейському регіоні Baker McKenzie утримує позиції в Band 1 в 39 практиках, в тому числі в трудовому праві (2011-2021рр), податковому праві (2018-2021рр.), ТМТ (технології, медіа та телекомунікації): інформаційні технології (2014-2021рр.) та TMT: телекомункації (2014-2021рр.). Окрім цього, Baker McKenzie була відзначена в 16 нових індивідуальних рейтингах юристів, 56% з яких - жінки. Про Chambers Europe Chambers Europe - один з найбільш авторитетних  міжнародних довідників юридичних фірм, який оцінює практики та юристів в понад 52 юрисдикціях та трьох регіонах, а саме в європейському, східноєвропейському та балтійському. Рейтинг формується за результатами всебічного незалежного дослідження організацій, окремих юристів та ринку в цілому та здійснюється досвідченою командою фахівців. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, 24 березня 2021 року — Дев’ять практик та дев’ять юристів київського офісу Baker McKenzie увійшли до найвищих категорій в авторитетному міжнародному виданні Chambers Europe у 2021 році, яке було нещодавно оприлюднено.

В категорії першого рівня (Band 1) були відзначені п’ять практик київського офісу, а саме – банківське та фінансове право, корпоративне право/ M&A, право інтелектуальної власності, трудове право, а також право нерухомості. До категорії другого рівня (Band 2) увійшли чотири практики – конкуренційне право, енергетика та природні ресурси, реструктуризація та банкрутство, податкове право. Варто відзначити, що практика нерухомості залишається єдиною практикою серед українських конкурентів, зазначених в категорії першого рівня (Band 1) черговий рік поспіль.

В індивідуальному рейтингу дев’ять юристів, в тому числі керівники практик, були рекомендовані в трьох найвищих категоріях:

  • Сергій Чорний – в банківському та фінансовому праві (Band 1), реструктуризації і банкрутстві (Band 1)
  • Сергій Піонтковський – в нерухомості (Band 1), енергетиці та природніх ресурсах (Band 3)
  • Вячеслав Якимчук – в корпоративному праві/M&A (Band 1)
  • Ліна Немченко – в нерухомості (Band 1)
  • Геннадій Войціцький – в податковому праві (Band 1)
  • Руслан Дроб’язко – в інтелектуальній власності (Band 1)
  • Мар’яна Марчук – в трудовому праві (Band 1)
  • Оксана Сімонова – в конкуренційному праві (Band 2)
  • Ольга Дем’янюк – в корпоративному праві/ M&A (Band 3)

В європейському регіоні Baker McKenzie утримує позиції в Band 1 в 39 практиках, в тому числі в трудовому праві (2011-2021рр), податковому праві (2018-2021рр.), ТМТ (технології, медіа та телекомунікації): інформаційні технології (2014-2021рр.) та TMT: телекомункації (2014-2021рр.). Окрім цього, Baker McKenzie була відзначена в 16 нових індивідуальних рейтингах юристів, 56% з яких – жінки.

Про Chambers Europe

Chambers Europe – один з найбільш авторитетних  міжнародних довідників юридичних фірм, який оцінює практики та юристів в понад 52 юрисдикціях та трьох регіонах, а саме в європейському, східноєвропейському та балтійському. Рейтинг формується за результатами всебічного незалежного дослідження організацій, окремих юристів та ринку в цілому та здійснюється досвідченою командою фахівців.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: