fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ключові практики та юристи Baker McKenzie отримали рекомендації від Chambers Europe 2024 в Україні

21/ 03/ 2024
  Чотири ключові практики та пять юристів Baker McKenzie в Україні визнані лідерами ринку у новому виданні Chambers Europe за 2024, провідному міжнародному юридичному довіднику. Baker McKenzie Україна відзначена у чотирьох практиках - конкурентне/антимонопольне право, корпоративне право/M&A, трудове право, інтелектуальна власність. В індивідуальних рейтингах пять юристів, в тому числі керівники практик, були відзначені за професіоналізм та високий рівень надання послуг клієнтам:   керуючий партнер Вячеслав Якимчук у корпоративному праві/M&A партнерка Оксана Сімонова у конкуренційному/антимонопольному праві партнери Руслан Дробязко та Олексій Столяренко в практиці інтелектуальної власності радниця Маряна Марчук у трудовому праві ​Раніше цього року довідник Chambers Global 2024 визнав Baker McKenzie в Україні провідною юридичною фірмою у сфері корпоративного права та M&A та включило керуючого партнера та керівника практики корпоративного права та M&A Вячеслава Якимчука до переліку найкращих юристів у цій галузі. У європейському регіоні, Baker McKenzie була відзначена у 171 галузі практик та 244 категорії юристів. Загалом, фірма посідає третє місце в Європі за кількістю згадувань у рейтингу. * * * Про Chambers Europe Chambers Europe відзначає найкращих юристів та юридичні фірми в Європі, надаючи важливу інформацію та аналітику ринку клієнтам юридичних фірм, а також професіоналам у галузі права. Рейтинг є результатом обширного дослідження, проведеного внутрішньою групою аналітиків, яка проводить інтервю з корпоративними юристами, іншими експертами та приватними юристами, які з ними працювали. www.chambers.com//guide/europe Про Baker McKenzie Складні виклики, що постають перед бізнесом, вимагають комплексного підходу на рівні різних ринків, секторів економіки та галузей права. Рішення для клієнтів Baker McKenzie - це бездоганні юридичні консультації, підкріплені багаторічною практикою, глибоким розумінням галузей економіки та специфіки локального ринку. У понад 70 країнах світу юридична фірма Baker McKenzie супроводжує своїх клієнтів у розробці нових рішень у тісно повязаному світі. www.bakermckenzie.com/ukraine

Чотири ключові практики та п’ять юристів Baker McKenzie в Україні визнані лідерами ринку у новому виданні Chambers Europe за 2024, провідному міжнародному юридичному довіднику.

Baker McKenzie Україна відзначена у чотирьох практиках – конкурентне/антимонопольне право, корпоративне право/M&A, трудове право, інтелектуальна власність.

В індивідуальних рейтингах п’ять юристів, в тому числі керівники практик, були відзначені за професіоналізм та високий рівень надання послуг клієнтам:  

  • керуючий партнер Вячеслав Якимчук у корпоративному праві/M&A
  • партнерка Оксана Сімонова у конкуренційному/антимонопольному праві
  • партнери Руслан Дроб’язко та Олексій Столяренко в практиці інтелектуальної власності
  • радниця Мар’яна Марчук у трудовому праві

​Раніше цього року довідник Chambers Global 2024 визнав Baker McKenzie в Україні провідною юридичною фірмою у сфері корпоративного права та M&A та включило керуючого партнера та керівника практики корпоративного права та M&A Вячеслава Якимчука до переліку найкращих юристів у цій галузі.

У європейському регіоні, Baker McKenzie була відзначена у 171 галузі практик та 244 категорії юристів. Загалом, фірма посідає третє місце в Європі за кількістю згадувань у рейтингу.

* * *

Про Chambers Europe

Chambers Europe відзначає найкращих юристів та юридичні фірми в Європі, надаючи важливу інформацію та аналітику ринку клієнтам юридичних фірм, а також професіоналам у галузі права. Рейтинг є результатом обширного дослідження, проведеного внутрішньою групою аналітиків, яка проводить інтерв’ю з корпоративними юристами, іншими експертами та приватними юристами, які з ними працювали. www.chambers.com//guide/europe

Про Baker McKenzie

Складні виклики, що постають перед бізнесом, вимагають комплексного підходу на рівні різних ринків, секторів економіки та галузей права. Рішення для клієнтів Baker McKenzie – це бездоганні юридичні консультації, підкріплені багаторічною практикою, глибоким розумінням галузей економіки та специфіки локального ринку. У понад 70 країнах світу юридична фірма Baker McKenzie супроводжує своїх клієнтів у розробці нових рішень у тісно пов’язаному світі. www.bakermckenzie.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: