fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Клієнт перш за все!» – ГК «G.R.Agro» розкриває суть основного принципу клієнтоорієнтованої стратегії в новому сезоні

07/ 05/ 2021
  Прагнення до лідерства в в сфері агробізнесу - це безперечний показник високої якості обслуговування і пріоритетності інтересів клієнтів. Саме ці принципи лягли в основу філософії діяльності компанії ГК «G.R Agrо» в 2020-2021 році. Суворе дотримання обраної стратегії, безперервне вдосконалення процесів взаємодії з партнерами і клієнтами, обслуговування автомобілів, розширення автопарку, модернізація потужностей та інфраструктури елеваторів, розширення комплексу послуг та надання додаткових сервісів дозволили визначити результати роботи компанії в першому півріччі 2021. Основними інноваціями в майбутньому сезоні стануть програми «Агробізнес на дисплеї» і «Безоплатне зберігання на весь маркетинговий рік» в рамках 1-й етапу по впровадження платформи SAP Business Оne на базі своїх підприємств. Перш за все, наша компанія памятає про головне завдання - технологій - вони повинні спрощувати нашим клієнтам і партнерам шлях до досягнення результату, а не ускладнювати його. Якість взаємодії з клієнтом – ключова конкурентна перевага для підприємства, а сьогодні найчастіше саме технології визначають ступінь ефективності роботи з клієнтами. Якщо ваша технологія підводить клієнта, ви ризикуєте втратити його назавжди. Бізнес повинен спиратися на цілісні рішення, які дозволяють надавати нашому клієнтові всеосяжний сервіс на будь-якому етапі роботи з компанією. Основними перевагами для клієнтів компанії в рамках нової стратегії стануть: Система безоплатного зберігання - приймання і зберігання товару на спец. складах елеваторів ГК «G.R. Agro», відсутність додаткових платежів за умовами зберігання товару, Можливість продажу зі складу товару поклажодавців будь-якої компанії, яка акредитована на елеваторах ГК «G.R. Agro». Підключення до модуля «Агробізнес на дисплеї» - відстеження всіх етапів взаємодій елеваторів з поклажодавцями в рамках договору зберігання продукції в режимі online. Запуск online майданчика «Біржі закупівельних цін» від трейдингових компанії і компанії з переробки сільськогосподарської продукції на базі корпоративного сайту. Вільний вибір конкурентної ціни покупки на основні культури для виробників сільськогосподарської продукції.

Прагнення до лідерства в в сфері агробізнесу – це безперечний показник високої якості обслуговування і пріоритетності інтересів клієнтів. Саме ці принципи лягли в основу філософії діяльності компанії ГК «G.R Agrо» в 2020-2021 році.

Суворе дотримання обраної стратегії, безперервне вдосконалення процесів взаємодії з партнерами і клієнтами, обслуговування автомобілів, розширення автопарку, модернізація потужностей та інфраструктури елеваторів, розширення комплексу послуг та надання додаткових сервісів дозволили визначити результати роботи компанії в першому півріччі 2021.

Основними інноваціями в майбутньому сезоні стануть програми «Агробізнес на дисплеї» і «Безоплатне зберігання на весь маркетинговий рік» в рамках 1-й етапу по впровадження платформи SAP Business Оne на базі своїх підприємств.

Перш за все, наша компанія пам’ятає про головне завдання – технологій – вони повинні спрощувати нашим клієнтам і партнерам шлях до досягнення результату, а не ускладнювати його.

Якість взаємодії з клієнтом – ключова конкурентна перевага для підприємства, а сьогодні найчастіше саме технології визначають ступінь ефективності роботи з клієнтами. Якщо ваша технологія підводить клієнта, ви ризикуєте втратити його назавжди. Бізнес повинен спиратися на цілісні рішення, які дозволяють надавати нашому клієнтові всеосяжний сервіс на будь-якому етапі роботи з компанією.

Основними перевагами для клієнтів компанії в рамках нової стратегії стануть:

  • Система безоплатного зберігання – приймання і зберігання товару на спец. складах елеваторів ГК «G.R. Agro», відсутність додаткових платежів за умовами зберігання товару, Можливість продажу зі складу товару поклажодавців будь-якої компанії, яка акредитована на елеваторах ГК «G.R. Agro».
  • Підключення до модуля «Агробізнес на дисплеї» – відстеження всіх етапів взаємодій елеваторів з поклажодавцями в рамках договору зберігання продукції в режимі online.
  • Запуск online майданчика «Біржі закупівельних цін» від трейдингових компанії і компанії з переробки сільськогосподарської продукції на базі корпоративного сайту. Вільний вибір конкурентної ціни покупки на основні культури для виробників сільськогосподарської продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: